Наука

Стародавні мудреці розробили методику боротьби з депресією

Сучасні праці з організації щасливого життя так чи інакше базуються на роботах стародавніх римлян. Ще в ті далекі часи ними був розроблений ефективний метод боротьби з депресією і іншими проблемами зі здоров’ям.

Основна концепція праць полягає в тому, що людина не в силах контролювати процеси, які відбуваються в світі. Від цього виникають негативні емоції, розчарування, злість, агресія, смуток та інші. Робота над цими проявами полягає в корекції реакцій на виникаючі ситуації, наслідки яких неможливо контролювати.

Автором такого навчання є Зенон Кітійський. Більш ранні роботи були втрачені, але праці послідовників високо цінувалися на протязі багатьох століть.

Метод корекції негативних реакцій на події навколо досить простий – необхідно змінити ставлення до інформації та речей. Слід усвідомити, що ніякі речі не бувають виключно хорошими або поганими. Людина свідомо не вибере найгірший варіант долі, ущемлені життєві умови або погані вчинки. Щастя можна знайти, беручи все те, що посилає Всесвіт.

Кнопка «Наверх»
Закрыть