Технології

Двоколісний електричний скейтборд представлений в Китаї (відео)

Китайський стартап Yiimix розробив електричний скейтборд Yiiboard, що відрізняється від інших дошок наявністю лише однієї пари коліс.

a3338b97434f5b3e2c9d1af26974acbc
Незважаючи на те, що управляти двоколісними скейтбордами важче, ніж стандартними дошками, що мають по чотири колеса, розробникам з Yiimix вдалося зробити поїздку на незвичайному транспортному засобі більш екстремальною завдяки найменшому радіусу повороту.

Електричний скейтборд Yiiboard важить близько 6 кг і має конструкцію, при якій переднє колесо здійснює повороти, а заднє відповідає за прискорення. На задньому колесі встановлений електродвигун потужністю 400 Вт, живлення до якого надходить від літій-іонного акумулятора від компанії Panasonic.

Як заявляють розробники, зарядка акумулятора триває близько 3-4 годин, а забезпечуваний ним діапазон роботи складає 29 км при повному заряді. Скейтборд Yiiboard може розвивати максимальну швидкість в 19 км/год і нести корисне навантаження до 150 кг. Користувачі керують скейтбордом за допомогою бездротового пульта, на якому розташовується повзунок регулювання швидкості. При гальмуванні система рекуперації енергії, встановлена на задньому колесі, трохи заряджає акумулятор, що дозволяє економити його заряд.

Варто відзначити, що електричний скейтборд також оснащений системою підсвічування, яка включає в себе світлодіодні фари спереду і гальмівні вогні ззаду. В даний час компанія Yiimix шукає фінансування на краудфандинговій платформі Indiegogo, де приймає попередні замовлення на дошки за ціною 359 доларів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button