Авто

Стартап представив електрокар з найбільшим запасом ходу в світі – понад 1 000 км (фото+відео)

Новий електромобіль із запасом ходу 1 000 км може проїхати далі будь-якого конкурента, заявляють виробники.

Норвезький технічний стартап Fresco Motors щойно новий електромобіль – Fresco XL. Як стверджує виробник, у нього рекордно великий запас ходу — 1 000 км. Це зробить його рекордсменом серед інших електромобілів.

На сьогодні електрокар з найбільшим запасом ходу це Lucid Air 2021 року, він становить 837 км. Також Mercedes-Benz анонсував модель Vision EQXX, який частково працює на сонячній енергії. Його запас ходу становить 1 000 км, але проєкт поки лише на стадії концепту.

Компанію Fresco Motors заснували в 2019 році і назвали на честь інженера-футуриста Жака Фреско. Як заявили представники компанії, модель Fresco XL оснастять електродвигуном на кожній осі. Це означає, що повнопривідний електромобіль легко подолає практично будь-яке бездоріжжя, пишуть інженери. Також автомобіль будуть поставляти з дуже великим акумуляторним блоком. Його технічні характеристики поки не розкриваються. Крім того, Fresco XL буде восьмимісним і оснащений аеродинамічними ободами для забезпечення високої енергоефективності.

Представники Fresco Motors також натякнули на сумісність з двонаправленою зарядкою. Вони заявили, що їх електромобіль можна використовувати в якості “резервного пристрою в умовах нестачі енергії”.

Поки компанія представила лише візуалізовані зображення автомобіля. Зараз електрокар можна забронювати за ціною $114 330.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button