Технології

Стартап розробляє триколісний автомобіль, який їздить, плаває і “літає” (фото)

Флоридська компанія створює повнопривідного електромобіля, який може перетворюватися на моторний човен. На розробку звернув увагу New Atlas.

Компанія Poseidon Amphibworks збирає кошти на створення першого електричного автомобіля, який буде рухатися і на суші, і у воді. Триколісний транспортний засіб об’єднає міський транспорт і моторний човен.

Представники компанії-розробника заявляють, що електричний повнопривідний триколісний автомобіль буде здатний розганятися на суші до 96 км/год всього за 5 секунд і впевнено рухатися в міському середовищі. При цьому дальність польоту у воді буде збільшена внаслідок використання підводних крил з низьким лобовим опором.

Транспортний засіб можна буде зареєструвати в якості триколісного мотоцикла. У ньому на передньому кріслі по центру буде сидіти водій, а ззаду передбачені два пасажирських сидіння. Сама машина рухається завдяки простому, що не нахиляється реверсивному шасі мотодельтаплана з електродвигунами, встановленими на всіх трьох колесах.

Модель роботи на мілководді (ліворуч) і повній глибині (праворуч). Зображення: Poseidon Amphibworks

Розробники відзначають, що машина зможе просто в’їжджати в воду при цьому на дрібних ділянках вона буде рухатися як електричний човен, використовуючи два підрулюючих пристрої, встановлених на висувних стійках ззаду.

Як тільки вода стане досить глибокою, модуль на підводних крилах разом з другою парою електричних підрулюючих пристроїв опуститься у воду і човен зможе «парити» над водою. На підводних крилах пристрій зможе розвивати швидкість до 56 км/год.

Можливий дизайн електромобіля. Зображення: Poseidon Amphibworks

Компанія поки шукає інвестора, збирає гроші через краудфандинг і не називає термін реалізації проекту, але обіцяє, що вартість пристрою складе близько $95 тис.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments