Різні цікавинки

Стартувало нове казино ігрової мережі «Вулкан»!

Напружена ситуація на роботі, розлади в особистому житті і відчуття, що все котиться під укіс? Можливо, не все так погано? Просто іноді для того, щоб знайти вихід, треба поглянути на ситуацію під іншим кутом. У цьому вам допоможе игровой клуб вулкан 24 часа. Тут ви знайдете сотні слотів, які змусять вас забути про всі проблеми і дозволять насолодитися гонитвою за справжнім джекпотом!

10-04-15-foto-600x309-1

Ігровий клуб тільки відкрився і вже встиг завоювати тисячі шанувальників, які хвалять широкий асортимент, високу віддачу і відмінний дизайн, що зберіг дух авантюрних 90-х. Пам’ятайте той час, коли можливо було все? Люди за тиждень ставали мільйонерами і за день втрачали все. Сучасні слоти дають відчути ті ж почуття! Адже найгучніші перемоги здобувають на останньому спині, коли здається, що все втрачено, але приходить та сама комбінація, що обіцяє джекпот! Після такого світ змінюється, як і все життя.

Асортимент

У клубі можна грати абсолютно безкоштовно за цим посиланням http://igrovoy-vulkan.com/igrovye-avtomaty. Якщо ви не хочете ризикувати — демо-режим ідеальний варіант. Величезний асортимент слотів на різноманітну тематику чекає вас, серед яких:

  • Gold Diggers,
  • Germinator,
  • Viking Age.

Це не прості ігрові автомати, а справжні легенди. Як приклад візьмемо Gold Diggers. Тут гравцеві належить приміряти на себе шкіру золотошукача. Слот володіє дивовижною графікою, п’ятьма барабанами, а також стільком кількістю виграшних ліній, що від них рябить в очах.

Особливої уваги заслуговує дизайн цього однорукого бандита. Замість звичних клавіш обертання і вибору ліній перед гравцем постають вагонетки наповнені золотом. Окрім того, тут є справжній сюжет! Перед початком гри користувача чекає короткий ознайомлюючий ролик, який введе його в курс справ і підігріє інтерес до дивних, але дуже кумедних головних героїв.

У центрі сюжету два золотошукача, які знаходять занедбану шахту повну золотих жил. Незабаром до них приєднується сексапільна блондинка. Єдиний, хто вставляє їм палиці в колеса — це шкідливий ховрах. Але гравцеві шкідливий звірок зовсім не перешкода. Адже він грає роль дикого символу і лише посилює комбінацію!

Так що ж отримує шукач азарту в новому клубі?

В першу чергу — це відмінний настрій. Також не можна обійти стороною хороший підбір слотів і докладні описи до кожного автомату. Вишенькою на торті виступає безкоштовний демо-режим.

Кнопка «Наверх»
Закрыть