Різні цікавинки

Як позбавитися надлишкових жирових відкладень?

foto_cikavosti_03.07.2014-01_resizedНемає нічого приємнішого для кожної жінки, ніж почувати себе легкою, рухливою, гнучкою, привабливою та бажаною. Тоді жінка насолоджується життям, будь-яка справа “горить” в її руках, а погляди чоловіків додають чудового настрою. Життя – прекрасне!

Але життя може не тільки радувати жінку, але й завдавати болючих ударів. Негаразди, напруга в родині, клопоти з дітьми чи проблеми в бізнесі… Стреси, стреси, стреси… Інколи жінка забуває, що здаватися, бути слабкою в такі моменти є дуже шкідливо для неї ж самої. Бо паління, переїдання – особливо любов до солодкої та жирної їжі, малорухливий режим, що веде до депресій – це прямий шлях до появи гормональних порушень, надмірної ваги, целюліту, від яких недалеко вже й до хвороб.

Що робити? Найперше, треба зібратися з духом та сказати собі раз і назавжди: “я у себе така одна, я найкраща і найдорожча, і я не дозволю собі ж псувати своє життя! Досить, що це роблять інші! Я зроблю все, і не шкодуватиму сил, щоб знову стати найпрекраснішою, найбажанішою, найвеселішою!”

А далі – треба міняти своє життя і звернутись до тих, хто знає, як це робити, – в першу чергу – до лікарів естетичної медицини. Звертатися краще до серйозного закладу. Адже можна придбати дороге обладнання, арендувати чи придбати найпрестижніше приміщення, зробити шикарний ремонт, але досвід і авторитет придбати не можна ні за які гроші.

Таким серйозним і авторитетним закладом є клініка Вищої категорії “Центр “Естетична хірургія”, який надає допомогу жінкам у поверненні ними впевненості в собі, задоволення від власної зовнішності, та й взагалі – покращенні якості її життя. Це стає зрозумілим навіть з першого погляду на сайт www.center-ex.com з метою ознайомлення.

Клініку засновано в 1990 році, і це – перша клініка в Україні, яка займається виключно естетичною медициною. Майже чвертьвіковий досвід – це гарантія того, что кожній жінці, яка звертається, допомагають найкращі та найдосвіченіші фахівці, чуйні і доброзичливі.

Допомога клініки “Центр “Естетична хірургія” не завжди і не обов”язково надається хірургічним скальпелем. Тут є потужний набір інших найсучасніших засобів. Наприклад, один з найдоступніших методів – ультразвукова ліпосакція. Ця процедура позбавлення надлишку жирових відкладень, які не піддаються дієтам та фізичним навантаженням, здійснюється без хірурічного втручання. Незважаючи на це, в деяких випадках ультразвукова ліпосакція не поступається ефективністю навіть скальпелю. Крім того, протипоказань до такої ліпосакції дуже мало, а її вартість може бути доступна кожній жінці.

Цінова політика “Естетичної хірургії” – прозора та зрозуміла. Ціни вказано на сайті. Більше того – в багатьох випадках Клініка йде назустріч пацієнтам та робить все можливе, щоб допомога була індивідуально доступною. Найкращий доказ – понад 15000 пацієнтів!

Головне – це кінцевий результат: чарівна, усміхнена жінка, яка задоволена життям і притягує зацікавлені погляди. Адже життя – прекрасне!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button