Різне

Цікаві факти про яблучний сік

sik-z-jablukНедавно вченими були встановлені цікаві факти, що яблучний сік – один з найкорисніших фруктових напоїв – покращує не тільки роботу мозку, але також полегшує стан людей, які страждають від хвороби Альцгеймера.

Натуральний яблучний сік сьогодні є одним з найбільш доступних фруктових напоїв. Користь вживання яблук в якості профілактики недокрів’я відома давно. Однак мало хто знає, що цілющі властивості яблук не закінчуються на цьому.

Яблучний сік, як показали експерименти, може блокувати вироблення бета-амілоїду (фрагмент білка), присутнього в мозку людей з хворобою Альцгеймера. Дослідники відзначили, що найбільш виражений позитивний ефект, відзначений ними у піддослідних, проявлявся, як правило, при щоденному вживанні двох склянок яблучного соку протягом місяця. У пацієнтів значно покращився стан: їх поведінка стала більш адекватною, знизився рівень тривожності, а також прояв недоумства.

Така дія яблучного соку на людський організм, на думку фахівців, свідчить про феноменальну корисності цього фрукту. Вплив соку на психічні та поведінкові ознаки хвороби Альцгеймера, можливо, не надто велике, але достатньо відчутне. Так, регулярне вживання фруктових соків затримає початок і перешкодить подальшому розвитку захворювання.

Слід зазначити, що їсти яблука особливо корисно ще й тим, хто страждає на цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, ожиріння і низкою інших хвороб.

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button