Різні цікавинки

Цікаві факти про любов

1. На Балі чоловіки вірили, що жінка обов’язково закохається в них, якщо нагодувати її спеціальним листям, на яких попередньо повинна бути виведена постать бога, що володів дуже великим пенісом.

2. Мексиканський глава Монтесуми вважав шоколад любовним наркотиком, тому перед відвідуванням свого гарему, що складався з 600 жінок, він випивав по 50 чашок гарячого шоколаду в день.

3. Вчені припускають, що більшість людей закохуються приблизно 7 разів перед тим, як створити сім’ю.

4. Деякі люди, які говорять, що ніколи не любили, і не відчували романтичної закоханості, страждають від гіпопітуїтаризму, рідкісної хвороби, яка не дозволяє людині відчувати захоплення від кохання.

5. Коли людину кидає її коханий, найчастіше, вона починає перебувати в стані “фрустрації тяжіння”, що змушує деяких людей ще сильніше любити того, хто їх кинув.

6. Слово “любов” (“lubhyati”) в перекладі з санскриту означає “бажання”.

7. Обручки, в більшості випадків, носять на безіменному пальці лівої руки тому, що стародавні греки стверджували, що цей палець з’єднаний з “веною кохання”, яка йде прямо до серця. Перший зареєстрований випадок носіння обручок був у Стародавньому Єгипті.

8. Насіннєва рідина може потенційно сприяти романтичній любові. Звіти показують, що рідина, в якій знаходиться сперма, містить допамін і норадреналін, а також амінокислоту тирозин, яка необхідна мозку для того, щоб виробляти допамін.

9. Всім відомий символ любові Амур (або Ерос) родом з Хаосу і являє собою суміш сил любові і бажання.

10. Слово “лесбіянка” прийшло з грецького острова Лесбос, де жила поетеса Сафо, яка описувала в своїх віршах стосунки зі своїми коханими жінками.

Читайте також: Людина відчуває справжню любов всього двічі в житті

11. Троянди – це традиційний символ любові і, в залежності від їх кольору, представляють собою різні прояви цього почуття. Наприклад, червоні троянди вказують на пристрасть і справжню любов. Світло-рожеві – це бажання і енергія, темно-бордові- подяка. Білі троянди означають силу і відданість, троянда без шипів може означати любов з першого погляду.

12. Європейські чоловіки, як правило, підсвідомо шукають жінок, окружність талії яких складає 70 відсотків від їх стегон.

13. Коли людина закохується, вентральна область головного мозку наповнюється допаміном. Чим більше допаміну, тим сильніше людина переживає свої почуття. Та ж система активізується при вживанні кокаїну.

14. Коли людина дивиться на об’єкт своєї закоханості, нейронні ланцюги, які зазвичай відповідальні за прийняття соціально значущих для людини рішень, пригнічені.

15. З часів Давньої Греції яблуко вважається символом любові. Кельти вірили, що яблуко є любов, тому, що воно ще дуже довго зберігало свій первісний вигляд після того, як його зривали.

liubov16. Дослідження, проведені на студентах, яких кинули їх улюблені, показали надмірно високу активність у частинах мозку, пов’язаних з острівною корою, відповідальною за переживання фізичного болю.

17. Антидепресанти можуть поставити під загрозу існування романтичну любов, тому, що через них підвищується рівень серотоніну в організмі. Високі рівні серотоніну пригнічують емоції і нав’язливі думки про коханого, що є ключовим компонентом любові.

18. Знайти конюшину з чотирма листочками вважається удачею, але це також є частиною ірландського любовного ритуалу. У деяких регіонах Ірландії, якщо жінка з’їсть таку квітку, думаючи при цьому про чоловіка, який їй небайдужий, він, швидше за все, закохається в неї.

19. Деякі психологи стверджують, що ми закохуємося в людину, схожу на нашого батька, з яким у нас є невирішені проблеми, таким чином, ми, не підозрюючи, намагаємося вирішити цю проблему у своїх відносинах.

20. Дослідження показують, що якщо чоловік зустрічає жінку в небезпечній ситуації (і навпаки), то він, швидше в неї закохається, ніж якби він познайомився з нею, наприклад, в офісі.

Читайте також: Любов батька важливіша від материнської любові?

21. Таємниця часто є одним з найважливіших елементів романтичної любові. Іноді подібні ситуації називають “ефектом Ромео і Джульєтти”, оскільки ситуації з проблемами і перешкодами лише посилюють пристрасть до коханої людини.

22. У чоловіків і жінок з симетричними обличчями, як правило, більше партнерів, з яких вони можуть зробити вибір. Крім того, чоловіки з симетричними обличчями починають займатися сексом на чотири роки раніше, в їхньому житті більше сексу, ніж у житті їхніх однолітків. Також жінки, як правило, частіше відчувають оргазм з партнерами, обличчя яких більше симетричні.

23. Час істотно впливає на любов. Люди частіше закохуються, якщо вони, наприклад, знаходяться в пошуках пригод, якщо хочуть покинути рідний дім, якщо відчувають себе самотніми, якщо переїжджають в іншу країну, якщо переходять на новий життєвий етап, а також якщо вони фінансово і психологічно готові “ділитися собою “або створити родину.

24. Жінки в усьому світі частіше закохуються в чоловіків з амбіціями, освітою, повагою і статусом у суспільстві, хорошим фінансовим становищем, почуттям гумору, а також у тих, хто вище їх зростом. Крім того, на підсвідомому рівні жінки віддають перевагу тим чоловікам, у яких яскраво виражені скули і сильна щелепа, що говорить про високий рівень тестостерону в організмі. Під час овуляції жінка ще активніше проявляє інтерес до чоловіків з ознаками  високого рівня тестостерону.

Продовження…

Натхнення

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button