Різне

Обід з правнуками

Легко вгадати: ви, хто читає ці слова, – людина, яка вже збудувала чи тільки будуватиме власну родину, продовжує рід, якому не буде кінця і який існуватиме вічно…

04-02-15-foto-400x311-1

Світ змінюється. Але в ньому  існували, існують і існуватимуть вічні цінності. Ваш рід, родина, родинна вечеря чи обід, коли за святковим столом збираються тільки найближчі – також є вічною і непорушною цінністю. Якщо з якихось причин ця традиція порушилася – дуже важливо відновити її і надалі берегти. Якщо ж такої традиції не було, то у вас є чудовий шанс створити її. Ваші нащадки будуть глибоко вдячними!

Родинне зібрання, коли за одним пишним столом збираються сивочола мудрість і юна енергія, неможливі без родинного сервізу чи просто яскравого святкового посуду. І все-таки варто витратити гроші на гарний великий родинний сервіз posudmeister.com.ua і берегти його. Тоді і через століття ваш вічний рід збиратиметься за ним, згадуватиме предків і дивитиметься у майбутнє.

Накрохмалена скатертина, блискучі парадне начиння, свічки свічниках, тарілки з тонкої напівпрозорої порцеляни… Посуд та аксесуари від Posudmeister  створюють особливу, чарівну атмосферу. І не просто на один вечір двох молодих людей, які готові разом зробити крок і об”єднатися задля вічного життя та онуків з правнуками!  Ця атмосфера супроводжуватиме їх все життя. А подарувати її можете ви, а у відповідь ви отримаєте добрі спогади про себе впродовж багатьох років.

Інколи людина чекає більше друзів і гостей, чим може вмістити його помешкання. Тоді урочисту подію допоможе організувати кафе чи ресторан. Звичайно, відтворити тепле сімейне свято поза родинним гніздом непросто.

Урочиста подія за столом завжди є ритуалом, до якого є певні усталені вимоги, можна навіть сказати – канони. Так народився застільний етикет, або “правила хорошого тону”. Етикет стосується не тільки правильної поведінки за столом, до якої треба привчати з дитинства. Вимоги існують і до посуду, і в першу чергу – до столового сервізу. Він буває на різну кількість осіб. Один комплект складається з кількох тарілок. Серед них можуть бути підставкова, для гарячої страви, закусочна, пиріжкова і супова. Може містити супницю, круглі тарілочки для м’яса, овальні для риби, салатниці, соусник, сільнички тощо.

Крім столового сервізу, широковідомі чайний та кавовий сервізи. Великий родинний сервіз має все необхідне і для обіду, і для чаю, і для кави. Якщо він розрахований на 12 персон, то може налічувати понад 100 предметів!

Сервізи можуть бути витвором мистецтва з відповідною вартістю. Проте, як будь-який шедевр, з часом їх ціна лише зростатиме. Тому витрачені на порцеляну як на сімейну реліквію гроші стануть ще й інвестицією в майбутнє.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button