Гумор

Стівен Хокінг насправді помер і замінений іншою людиною, вважають конспірологи

Прихильники теорії світової змови впевнені у смерті Стівена Хокінга. На думку конспірологів, відомий вчений помер кілька років тому, а замість нього в кріслі сидить зовсім інша людина.

Незалежні експерти висунули на перший погляд неймовірну теорію – Стівен Хокінг помер, але приховали правду і замінили його зовсім іншою людиною. Прозвучали навіть версії про заміну фізика кіборгом. Однак конспірологи вважають, що у них є вагомі докази.

У Стівена Хокінга розвивається рідкісна хвороба, відома як «синдром Лу Геріга» – атрофія і деформація кінцівок внаслідок ураження рухових нейронів, викликаних аміатрофічним склерозом. На думку незалежних експертів, з таким «букетом» хвороб медики прогнозують смерть ще до настання старості.

Однак Хокінгу вже виповнилося 75 років, а виглядає він значно молодше від себе в 40 років. На думку експертів, у нього зникла сивина, овал обличчя став іншим, і ці метаморфози не можуть бути наслідком прийому медикаментозного лікування.

Причин приховати інформацію про кончину великого фізика Стівена Хокінга у представників наукового світу багато, вважають конспірологи. Завдяки його непохитному авторитету не тільки серед наукового світу, але і серед простих обивателів, вчені його вустами можуть висувати народ деякі свої ідеї, до яких будуть уважно прислухатися. Щоб цього впливу не втратити і була прихована інформація про смерть Стівена Хокінга ще кілька років тому, вважають конспірологи.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button