Здоров'я

Вчені: проблеми з грошима небезпечні для здоров’я

Своїми висновками кардіологи, які досліджували залежність здоров’я серця від фінансів, поділилися на конгресі кардіологічної асоціації в Йоганнесбурзі.

Фахівці-кардіологи провели своє власне дослідження. Вони запитували у 106 пацієнтів, які потрапили до лікарні з гострим інфарктом міокарда, чи був у них стрес або сильне роздратування від фінансових труднощів чи проблем на роботі приблизно за місяць до інфаркту. Про це ж запитали і групу здорових людей.

За підсумками роботи вчені дійшли висновку, що грошові проблеми можуть стати джерелом серйозних проблем з серцем. У тих пацієнтів, що пережили сильний стрес на роботі, у 5,6 разів збільшується ризик отримати інфаркт. У тих же, хто відчуває серйозні фінансові труднощі, інфаркт буває в 13 разів частіше, ніж у щасливих у фінансовому плані їх співгромадян.

Ця робота ще раз підкреслює пряму залежність ризику серцевих хвороб від соціальних чинників.

Трохи раніше група британських медиків довела, що кохана людина дуже допомагає людям з високими ризиками інфаркту міокарда перемогти цю недугу. За припущенням експертів, при захворюваннях серцево-судинної системи дуже важлива серйозна підтримка люблячих партнерів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button