Здоров'я

Вчені: проблеми з грошима небезпечні для здоров’я

Своїми висновками кардіологи, які досліджували залежність здоров’я серця від фінансів, поділилися на конгресі кардіологічної асоціації в Йоганнесбурзі.

Фахівці-кардіологи провели своє власне дослідження. Вони запитували у 106 пацієнтів, які потрапили до лікарні з гострим інфарктом міокарда, чи був у них стрес або сильне роздратування від фінансових труднощів чи проблем на роботі приблизно за місяць до інфаркту. Про це ж запитали і групу здорових людей.

За підсумками роботи вчені дійшли висновку, що грошові проблеми можуть стати джерелом серйозних проблем з серцем. У тих пацієнтів, що пережили сильний стрес на роботі, у 5,6 разів збільшується ризик отримати інфаркт. У тих же, хто відчуває серйозні фінансові труднощі, інфаркт буває в 13 разів частіше, ніж у щасливих у фінансовому плані їх співгромадян.

Ця робота ще раз підкреслює пряму залежність ризику серцевих хвороб від соціальних чинників.

Трохи раніше група британських медиків довела, що кохана людина дуже допомагає людям з високими ризиками інфаркту міокарда перемогти цю недугу. За припущенням експертів, при захворюваннях серцево-судинної системи дуже важлива серйозна підтримка люблячих партнерів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Кнопка «Наверх»