Технології

Створена технологія розумних татуювань

Представлені струмопровідні татуювання, які в перспективі можуть замінити фітнес-трекери і навіть датчики отруйних речовин для військових.

92f425c86f1b8e0791b3c8e9baf26b44

Американська компанія Chaotic Moon представила технологію нанесення розумних татуювань, здатних по функціональності замінити деякі натільні пристрої. Про це повідомляє TJournal з посиланням на TechCrunch.

Технологія під назвою Tech Tats передбачає нанесення на шкіру людини тимчасових татуювань з електропровідної фарби, які виконують роль проводів між електронними компонентами натільного пристрою. Мікросхеми та елементи живлення при цьому також тимчасово приклеюються до шкіри.

За словами розробників, подібна технологія може допомогти створити натільний пристрій з функціональністю фітнес-трекера, електронного гаманця, медичного діагностичного модуля і навіть носимого хімічного детектора для військовослужбовців. Про плани комерційного використання Tech Tats нічого не повідомляється.

Ідея використовувати електропровідного натільного татуювання не нова. У 2014 році, наприклад, дослідники з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго продемонстрували тимчасове татуювання, яке здатне працювати одночасно як фітнес-трекер і генератор електричного струму.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button