Авто

Створений гібрид Toyota Prius, який працює на спирті з цукрової тростини

Комбінація електричного двигуна та двигуна, що працює на етанолі, є досить незвичайною моделлю гібридної силової установки. Побудували такий автомобіль в Бразилії.

«Чисті» електрокари, підключаючі і не підключаючі гібриди, автомобілі на водневих паливних елементах, сонячних батареях і стислому повітрі – екологічні машини використовують різні технології. Інженери Toyota do Brasil вирішили об’єднати дві з них, щоб випробувати незвичайну комбінацію в реальному житті.

Вони створили гібридний Prius, який працює, як і будь-яка інша модель цієї серії, з електродвигуном і двигуном внутрішнього згоряння. Але замість бензину, мотор споживає етанол. Такий прототип є першим у своєму роді.

Він був розроблений підрозділом компанії Toyota в Бразилії і представлений в Сан-Паулу урядовцям, ученим і представникам сільськогосподарської галузі.

«Винахід демонструє прогрес у створенні нової мобільності для суспільства, – сказав Стів Сент-Анджело, генеральний директор компанії Toyota в регіоні Латинської Америки. – Я дуже пишаюся нашими інженерами Toyota do Brasil, які тісно співпрацювали з фахівцями з Японії, щоб розробити найбільш чистий гібридний автомобіль у світі, який використовує етанол».

Відомо, що Бразилія є другим за величиною світовим виробником етанолу, після США. На північному континенті етанол виробляють з кукурудзи, а на півдні – в Бразилії – для цього використовують цукровий очерет.

Автомобіль буде використовуватися для дорожніх досліджень комбінованої силової установки. Не виключено, що на локальних ринках з’явиться серійна версія такої моделі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button