Здоров'я

Жінки стали частіше звертатися до лікарів через безпліддя

Жінки стали частіше звертатися до лікарів через безпліддяАмериканські вчені встановили, що сучасні жінки стали частіше звертатися за кваліфікованою лікарською допомогою через проблеми з фертильністю. За даними Національного центру контролю хвороб, 12,5 % жінок у віці 25-44 років користувалися послугами лікарів, щоб завагітніти – в 1995 – му цей показник становив усього 11,2 %.

Серед жінок 35-39 років, які вже мали дітей, за допомогою до фахівців зверталися майже 16 % (у 1995 – 13 %). Відсоток тих, хто мав труднощі із зачаттям дитини і потребував терапії, в цій віковій групі зростав, якщо жінка планувала свою першу вагітність – 19,6 % проти 19 % в 1995 році.

Дослідження проводилося в рамках Національного вивчення росту родин між 2006 і 2010 роками, фахівці опитали понад 12 000 жінок. Вчені, проте, відзначають, що незважаючи на те, що отримані дані досить об’єктивно ілюструють ситуацію в країні, індивідуальні показники можуть відрізнятися від загальних. Крім того, вони уточнюють, що поняття «звертатися за медичною допомогою, щоб завагітніти» досить широке – від отримання консультації гінеколога до проходження процедури штучного запліднення. Останнє, втім, за словами вчених, зустрічається поки ще рідко.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button