Різне

Турецький трикотаж

Турецький трикотажОсь уже кілька сотень років в цій теплій східній країні з величезною любов’ю культивують традиції трикотажного виробництва. Розкішні східні тканини здавна високо цінувалися європейською знаттю – Туреччина чимало поставила їх до дворів королів багатьох країн. Час йшов – традиції стрімко розвивалися. На сьогоднішній день, турецький текстильний ринок – один з найбільш просунутих в світі. Сучасні технології, давні текстильні традиції, дизайнери, які працюють з багатьма всесвітньо відомими модними будинками – ось лише деякі деталі того, чим багатий турецький текстильний ринок.

Сьогодні Туреччина займає 4 місце в світі по постачаннях одягу, виробництво якої представлено 35000 компаніями легкої промисловості Туреччини. Одяг з бавовни, трикотаж для дітей і дорослих, тканний одяг та аксесуари, а також текстильна продукція для будинку складають основний обсяг виробництва текстильної промисловості Туреччини.

У цій східній країні держава активно підтримує виробників текстилю, тому фабрики оснащені найсучаснішим обладнанням, а продукція текстильної промисловості Туреччини конкурує як в ціні, так і в якості з такими традиційними лідерами як Італія та Німеччина. Туреччина займає друге місце після Китаю серед країн- експортерів текстильних виробів. Стратегія і тактика розвитку текстильної промисловості призвели до того, що в даний час (за офіційними даними) Туреччина входить в п’ятірку найбільших постачальників готового одягу та текстилю у світі і є другою серед країн Євросоюзу – найбільша частина поставок припадає на Німеччину і Великобританію. Іншими пріоритетними ринками є Франція та Нідерланди. Турецькі виробники постачають свою продукцією на відносно недавно виниклі ринки в Польщі, Угорщині, Румунії та країн СНД, зокрема і на ринку України представленний, наприклад, турецький трикотаж. Сьогодні Туреччина є одним з трьох основних постачальників всіх видів трикотажу в світі. Про перспективи турецької легкої промисловості говорить той факт, що ця галузь є найбільш привабливою для інвесторів – як турецьких, так і іноземних.

Виробництво готового одягу – найбільш динамічно зростаюча галузь текстильної промисловості Туреччини. Експорт готової дитячого та дорослого одягу дає близько 60 % від загального обсягу надходжень від експорту продукції текстильної галузі. Основні турецькі центри виробництва готового одягу – Стамбул, Ізмір, Бурса, Денізлі, Адана, Ескішехір, Анкара, Малатья. В даний час турецькі виробники та експортери трикотажу домагаються визнання якості своїх виробів на світових ринках, виробляючи трикотажні вироби за контрактами зі світовими елітними фірмами, за їх замовленнями і під їх марками. У Туреччині розміщують замовлення на свої трикотажні вироби Pierre Cardin, Christian Dior, Cacharel, Gianfranco Ferre, Hogo Boss та інші світові будинки моди, а також добре відомі в Європі торгові доми Burberry’s, Marks & Spenser, Benetton та інші.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button