Наука

Створено біосенсор для моніторингу пошкоджень в режимі реального часу

У Бінгемтонському університеті був розроблений біосенсор для визначення стану шкіри в онлайн режимі. Датчик дозволяє протягом великого проміжку часу дистанційно стежити за хімічними процесами в організмі людини.

За твердженням розробників, прилад допоможе забезпечити кращий догляд за хворим. За допомогою датчиків буде можливо моніторити загальний стан здоров’я, фізичної форми, поліпшити догляд за ранами, забезпечити розуміння прогресування захворювань. У перспективі перелік корисних властивостей винаходу тільки збільшиться.

Біосенсори є симбіозом біологічних компонентів з фізико-хімічними датчиком, який дозволяє моніторити та аналізувати хімічні речовини і їх реакції в людському організмі. Прилад також здатний контролювати кількість кисню і лактату в шкірі. Нові технології дозволяти підвищити функціональність медичних досліджень, що, на жаль, неможливо досягти в нинішніх реаліях. Зараз вищевказані процеси займають велику кількість часу і вимагають значних ресурсів.

В майбутньому планується розвинути технологію. Вчені бажають використовувати біосенсори для впровадження їх у внутрішні органи людини з метою забезпечення контролю над хворобами, а також отримання необхідної інформації про стан здоров’я пацієнта в режимі реального часу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button