Земля

«Бургер Кінг» почав продаж бургерів зі синтетичним м’ясом

В американських фаст-фудах Burger King тепер можна знайти версію флагманського воппера «без м’яса»: з котлетою на рослинній основі, яка на вигляд і на смак ідентична яловичині. Віднині Impossible Whopper можна знайти у 59 місцях в Сент-Луїсі, однак The New York Times зазначає, що Burger King планує почати продажі цього гамбургера у всіх своїх закусочних — а це 7200 місць в США. Якщо його приймуть, звичайно. Хто знає, може одного разу цей воппер з «м’ясом з пробірки» з’явиться і в наших закладах.

Незважаючи на той факт, що «Неможливий воппер» містить на 15 відсотків менше жиру і на 90 відсотків менше холестерину, ніж звичайний воппер, директор з маркетингу Burger King Фернандо Мачадо заявляє, що ні клієнти, ні співробітники не помітять різниці. Гамбургер без м’яса буде коштувати приблизно на один долар дорожче версії з яловичиною. Однак він все ще буде супроводжуватися соусом на основі майонезу, тому веганам навряд чи підійде.

Котлета без м’яса, яка використовується в «Неможливому воппері» виробляється Impossible Foods. Такий же гамбургер вже продається в White Castle. Для його приготування використовується звичайний рецепт, який застосовується для створення інших гамбургерів: рослинна основа задіює гем, отриманий з коренів сої — тільки котлеті надається форма, характерна для всіх котлет Burger King.

Компанія Impossible Foods створила свою котлету «з пробірки» у спробі зменшити залежність світу від тваринництва і знизити кількість жертв поголів’я великої рогатої худоби. Також «Неможливий гамбургер» допомагає уникнути проблем зі здоров’ям і етикою, пов’язаних з вживанням м’яса, скорочуючи також викиди парникових газів.

Можливо, в майбутньому ми позбавимося від необхідності забою мільярдів тушок щорічно, перейшовши на ідентичні рослинні аналоги «м’яса».

Кнопка «Наверх»