Головна / Гумор / Американець змусив дочку носити футболку із зазначенням віку, піймавши її за фліртом онлайн

Американець змусив дочку носити футболку із зазначенням віку, піймавши її за фліртом онлайн

Житель Луїсвілла, штат Кентуккі, покарав десятирічну дочку, яка спілкувалася з незнайомими молодими людьми в інтернеті, змусивши її носити яскраву футболку із зазначенням її віку і класу, в якому вона вчиться. Про це повідомляє Tjournal.

02-11-14-foto-poradnica550x275-1

Кевін Джонс (Kevin Jones) з Луїсвілла зловив десятирічну дочку за листуванням з анонімними інтернет-користувачами. Дівчинка зареєструвала кілька облікових записів на різних сайтах, скрізь вказавши вік вищий реального, від 14 до 18 років.

Читайте також: Жінка пограбувала аптеку, обстрілявши касирів молоком зі своїх грудей

Батько, який знайшов, що дочка порушила його правила, змусив її зробити зачіску з дитячими шпильками і носити рожеву футболку з написом «Мені 10 років» на грудях і «П’ятикласниця» на спині.

Думки коментаторів в Facebook розділилися: одні вважали, що батько вчинив вірно, покаравши дочку і разом з тим не обмеживши її доступ до інтернету; інші припустили, що незвичайний одяг може стати причиною знущань з боку однокласників і навіть спровокувати інтерес з боку «хижаків, від яких батько нібито збирається її захистити».

Житель Луїсвілла, штат Кентуккі, покарав десятирічну дочку, яка спілкувалася з незнайомими молодими людьми в інтернеті, змусивши її носити яскраву футболку із зазначенням її віку і класу, в якому вона вчиться. Про це повідомляє Tjournal. Кевін Джонс (Kevin Jones) з Луїсвілла зловив десятирічну дочку за листуванням з анонімними інтернет-користувачами. Дівчинка зареєструвала кілька облікових записів на різних сайтах, скрізь вказавши вік вищий реального, від 14 до 18 років. Читайте також: Жінка пограбувала аптеку, обстрілявши касирів молоком зі своїх грудей Батько, який знайшов, що дочка порушила його правила, змусив її зробити зачіску з дитячими шпильками і носити рожеву футболку з написом «Мені 10…

Обзор

Рейтинг користувачів Будьте першим!