Головна / Інтернет / Створено сайт для відстеження положення автомобіля Ілона Маска Tesla в космосі

Створено сайт для відстеження положення автомобіля Ілона Маска Tesla в космосі

Особистий автомобіль винахідника-мільярдера Ілона Маска Tesla Roadster ось уже кілька тижнів перебуває у відкритому космосі на борту успішно запущеної компанією Маска SpaceX важкої ракети-носія Falcon Heavy. Весь світ стежить за його польотом, а нещодавно з’явився сайт, який відстежує місце розташування автомобіля в космосі в режимі реального часу.

Нещодавно розроблений контент Whereisroadster.com покаже кожному, хто цікавиться космічними інноваційними досягненнями, де в даний час знаходиться автомобіль Ілона Маска Tesla Roadster. Головним досягненням сайту є те, що він відстежує траєкторію космічного польоту в режимі реального часу. Крім того, на сайті весь час оновлюється інформація про те, наскільки кілометрів Tesla Roadster віддалився від Землі і наскільки він наблизився до Марса. Також є інформація про швидкість його польоту.

Більш того, будь-який бажаючий зможе змоделювати траєкторію польоту авто Ілона Маска аж до осені 2020 року. Імовірно, у цей час він перебуватиме до Червоної планети в безпосередній близькості.

Творцем сайту є конструктор Бен Пірсон. Вчений повідомив, що уклав деякі домовленості з NASA для використання даних лабораторії космічного агентства, так як, за словами інженера, він ще при запуску помітив величезний інтерес у світового товариства до подальшої долі Tesla Roadster, тому вирішив таким чином задовольнити цікавість любителів космосу.