Технології

Virgin Hyperloop One побудує тестову трасу в Індії

Компанія Virgin Hyperloop One повідомила про угоду з владою Індії, в рамках якої планується побудувати тестову трасу між індійськими містами Пуна і Мумбаї протягом найближчих трьох років. Передбачається, що по ній капсула зможе доїхати з одного міста до іншого за 25 хвилин (дорога ж на автомобілі займає близько двох годин).

Проект Hyperloop передбачає рух пасажирських і вантажних капсул по вакуумних трубах зі швидкістю приблизно 1 126 км/год. Проект був запропонований Ілоном Маском в 2012-2013 рр.; на даний момент ідею Hyperloop намагаються втілити в життя такі компанії, як SpaceX, HTT, Virgin Hyperloop One.

Остання компанія, як повідомлялося, в грудні встановила новий рекорд, розігнавши тестову капсулу до 387 км/ч. Тепер же, як передає New Atlas, вона уклала угоду з владою Індії з реалізації проекту вакуумного поїзда.

Раніше індійська влада уклала угоду з HTT (Hyperloop Transportation Technologies), в рамках якого планується траса в південно-східному штаті Андхра-Прадеш, де Hyperloop буде з’єднувати міста Амараваті і Віджаявада (передбачається, що за допомогою капсули дістатися з одного міста в інший можна буде всього за 6 хвилин, в той час як дорога на автомобілі забирає більше години).

Тепер стало відомо про угоду і з Virgin Hyperloop One, в рамках якого траса Hyperloop планується в західному штаті Махараштра, між містами Пуна і Мумбаї. Очікується, що подорож за допомогою капсули з одного міста в інше займе близько 25 хвилин і проект зможе забезпечити 150 млн пасажироперевезень в рік. Крім того, дослідження попереднього здійснення проекту показало, що проект дозволить, зокрема, знизити річні викиди парникових газів на 150 000 тонн.

Virgin Hyperloop One тепер планує провести більш детальне 6-місячне дослідження проекту. Надалі компанія збирається побудувати спочатку демонстраційну трасу — протягом найближчих двох-трьох років, а потім і повноцінну дорогу — протягом наступних п’яти-семи років.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button