Різне

Сучасний офіс: головні риси

stil_sovremennogo_ofisa-250Основнимі напрямками оформлення офісу є класична (закрита кабінетна система) і Open Space (оформлення відкритого простору). Остання версія оформлення стає більш стандартною для сучасних установ з досить великими нерозділеними стінами розмірами офісу. Функціональні зони в просторі створюються шляхом встановлення стаціонарних перегородок.

Багато сучасних компанії останнім часом вважають за краще третій варіант, який представляє змішаний вид, поєднуючи в собі елементи класики і відкритого типу.

Не дивлячись на те, що правильна організація робочого офісу часто вимагає вмілої руки фахівця, який зможе одночасно поєднувати такі функції як ергономічність, показність і функціональність, більшість керівників при облаштуванні воліють керуватися особистими смаками та уподобаннями.

Оформлення приміщень для офісу здійснюється за двома основними напрямками стилю: європейський і американський.

Під американським стилем мається на увазі наявність відкритого простору з певною типовою агресією, яку керівництво фірми демонструє не приховуючи. Провідною рисою американського стилю була і залишається використання одного з стильових напрямків в чистій формі.

У європейському підході також віддається перевага відкритому простору, але в оформленні офісного інтер’єру відбувається поступове змішування декількох стилів. На сьогоднішній день фахівці намагаються розмежувати напрямок на підвиди, які отримають свою назву від країн, де виробляється меблі: скандинавський, німецький, італійський і т.д. І якщо вам набрид старий офіс і ви бажаєте змінити орендаря, швидкий офісний переїзд від http://www.cityrs.ru/ вирішить цю проблему.

Багато стилів, крім свого місця походження, застосовуються і в інших країнах. Одним з таких стилів є «Манхеттен», який з’явився в США в 30 – ті роки минулого століття. Основа – відкритий простір приміщення, що складається з зовнішніх стін будівлі і внутрішніх колон. Окремо відгороджені кімнати призначені тільки для відпочинку або переговорів. Для створення стилю застосовуються метал і скло. Обстановка офісу дорога, але функціональна.

Офіс, оформлений в стилі демократичної Європи, для розмежування відкритого робочого простору використовуються прозорі панелі. Тут використовується офісні меблі різних виробників, який задає стиль і, відповідно, його назву.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button