Технології

Судно на повітряній подушці літає над водою і землею зі швидкістю 113 км/год (фото)

Судно Flying Hovercraft компанії Hammacher Schlemmer коштує $190 000. Подробиці про Flying Hovercraft повідомляє Interesting Engineering.

Літаюче судно на повітряній подушці від компанії Hammacher Schlemmer літає як над землею, так і водою. Згідно з заявою компанії, Flying Hovercraft оснащений двоциліндровим турбобензиновим двигуном з рідинним охолодженням потужністю 130 к. с.

Двигун корабля дозволяє йому долати відстань до 250 км за раз зі швидкістю 113 км/год і на висоті шість метрів над землею.

Також Flying Hovercraft оснащений 150-сантиметровим пропелером, який складається з дерева і вуглецевого композиту. При цьому, 86-сантиметровий підйомний пропелер обертається зі швидкістю 1 100 об/хв, врівноважує його.

Фото: Hammacher Schlemmer

Повітряна подушка судна виготовлена з міцного нейлону з вініловим покриттям і легко надувається. Компанія стверджує, що корабель може літати при вітрі до 40 км/год і хвилях довжин метрів. Все завдяки низькому центру тяжіння і корпусу з композитного скловолокна і ПВХ.

Панель управління. Фото: Hammacher Schlemmer

Flying Hovercraft в польоті може нести до 270 кг вантажу, включаючи пілота і пасажирів. Модель оснащена посадковим полозами з кевларового композиту. Модель можна купити за $ 190 000.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments