Технології

Вісім тимчасово безкоштовних додатків для iOS

Усі люблять отримувати задарма додатки, що володіють всіма перевагами платних версій. Редакція MacDigger зібрала чергову порцію відмінних і тимчасово безкоштовних програм.

Blur Bokeh

Додаток для тих, хто любить викладати гарні фото в Instagram і інші соціальні мережі. Допомагає художньо обробити знімки і додати загадкові ефекти.

Зазвичай програма коштує близько трьох доларів, але тимчасово її можна завантажити безкоштовно в App Store.

Charm Lite

Програма від розробника Іллі Кузнєцова дозволяє редагувати фото за допомогою індивідуально настроюваних інструментів. Користувач може регулювати контраст, насиченість, яскравість, вирівнювати тон і додавати фото віньєтку.

Зазвичай програма коштує близько долара, але тимчасово її можна завантажити безкоштовно в App Store, є вбудовані покупки.

Coyn

Проста і безпечна програма для обліку особистих фінансів. Дозволяє відстежувати витрати вдома і в подорожі, звітувати про відрядні витрати або оплачувати рахунки.

Зазвичай ця програма коштує близько двох доларів, але тимчасово її можна завантажити безкоштовно в App Store, є вбудовані покупки.

Double Player for Music with Headphones Pro

Корисний додаток для тих, що любить ділитися навушниками. Програма дозволяє розділити звуковий потік і відтворювати різні композиції в кожному з навушників.

Зазвичай цей додаток коштує близько долара, але тимчасово його можна завантажити безкоштовно в App Store.

Flow

Програма дозволяє зібрати воєдино потік з різних поштових скриньок і ефективно управляти ним. Сумісно Gmail, iCloud, Outlook/Hotmail, Yahoo і іншими сервісами IMAP, підтримує понад 163 поштових клієнтів.

Зазвичай ця програма коштує близько трьох доларів, але тимчасово її можна завантажити безкоштовно в App Store.

Life Matters

Додаток дозволяє непомітно вмикати диктофон і записувати розмови. Воно може стати в нагоді в багатьох делікатних ситуаціях, коли однією із сторін доведеться надалі доводити свою правоту.

Зазвичай ця програма коштує близько двох доларів, але тимчасово її можна завантажити безкоштовно в App Store, є вбудовані покупки.

Plotaverse Photo Animator

Додаток допоможе ділитися з друзями яскравими і незвичайними анімованими історіями, які користувач може створити з власних фотографій. Володіє великою бібліотекою ефектів і фільтрів. Може експортувати зображення в форматі GIF і MP4.

Зазвичай ця програма коштує близько п’яти доларів, але тимчасово її можна завантажити безкоштовно в App Store, є вбудовані покупки.

Tones

Додаток, в якому зібрано близько 200 рингтонів. З його допомогою можна налаштувати сигнали будь-яких повідомлень, листів та електронної пошти. Для роботи з програмою не потрібно підключення до інтернету.

Зазвичай ця програма коштує близько трьох доларів, але тимчасово її можна завантажити безкоштовно в App Store.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button