Всесвіт

Супутник Юпітера Каллісто можуть колонізовати до 2040 року

Наукові співробітники, що здійснюють свою діяльність в національному управлінні космічними польотами NASA в Сполучених Штатах, вважають, що першим супутником планети Юпітер, який люди колонізують, стане Каллісто.


За словами науковців, з усіх шістдесяти семи супутників, які обертаються навколо газового гіганта, тільки деякі підійдуть для майбутньої колонізації, внаслідок того, що більша їх частина дуже маленька для розміщення постійної наукової бази на їх поверхні. Астрофізики NASA анонсували 3 потенційних кандидата з числа наявних супутників Юпітера для колонізації. У даному випадку мова ведеться про Каллісто, Європу, Ганімед. Але саме Каллісто досить сильно виділяється на тлі інших супутників через найменшу кількість радіації, що є в атмосфері. Також на поверхні даного супутника є поклади водних мас, які знаходяться в твердому стані.

За деякими версіями, жителі Землі зможуть відправитися на Каллісто вже до 2040 року. Але мало хто згоден з такою райдужною точкою зору, внаслідок того, що політ до Каллісто неможливо виконати через брак ефективного сучасного технічного обладнання, необхідного для таких довгих космічних перельотів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button