Здоров'я

Емоційний стрес може порушити роботу серця

Фахівці абердинського Університету з’ясували, що при емоційному стресі можуть бути порушення роботи серцевого м’яза, а також спровокований серцевий напад. Матеріали даного дослідження опубліковані в виданні Journal of the American Society of Echocardiography.


Близько двадцяти років вчені фахівці вивчали синдром “розбитого серця” і тепер вони з упевненістю можуть сказати, що даний синдром має негативний вплив на роботу серця. Фахівці провели дослідження, в якому взяли участь 52 пацієнта, які мають синдром Тако-Цубо. Протягом чотирьох місяців вони перебували під наглядом медиків. При проведенні ультразвукового сканування та МРТ, вчені з’ясували, що психічні захворювання призводять до незворотних змін роботи серця і утворення на ньому рубців.

Фахівці стверджують, що ця хвороба стала зустрічатися все частіше і викликає побоювання. Справа в тому, що синдром за чотири місяці призвів до незворотних змін роботи серця, а лікування хвороби у пацієнтів суттєво затягувалося, і навіть в деяких випадках було неможливо.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button