Людина

Фахівці назвали простий і ефективний спосіб продовження життя

Фахівці розповіли про ефективний і простий спосіб продовження життя. Щоденні помірні фізичні навантаження протягом тридцяти хвилин зменшують ризик серцево-судинних захворювань, а також запобігають передчасній смерті.


Канадські вчені з університету Макмастера провели великий експеримент, в якому брало участь 130 000 чоловік з 17 країн світу. Протягом семи років за здоров’ям випробовуваних спостерігали фахівці. Вчені відзначали частотність захворювання, а також смерті випробовуваних. Учасниками експерименту заповнювалася анкета, в якій вони вказували, як часто протягом тижня вони займалися фізичними вправами. В результаті експерименту з’ясувалося, що у тих людей, які займаються швидкою ходьбою 750 хв. на тиждень, ризик передчасної смерті знижується на 36 відсотків.

Вчені розповіли, що для продовження життя не обов’язково бігати або займатися в спортзалі. Достатньо просто щодня ходити пішки на роботу або прибирати в будинку. Така помірна фізична активність за сім років допоможе уникнути вісім відсотків смертей. ВООЗ рекомендує людям у віці від 18 до 64 років, виділяти хоча б 150 хв. фізичної активності, а також займатися вправами, які зміцнюють м’язи не менше 2-х разів на тиждень.

Кнопка «Наверх»
Закрыть