Екологія

Suzuki побудувала одну з найбільших сонячних електростанцій у світі

Компанія Suzuki, відомий у всьому світі виробник автомобілів, регулярно інвестує в «зелені» технології. Компанія повідомила про початок тестової експлуатації нової сонячної електростанції, розташованої в Японії і є однією з найбільших у всьому світі.

Побудована Suzuki станція розташовується в невеликому японському місті Макинохара. Вона знаходиться в префектурі Сідзуока, займає площу близько 112 км2,  в ньому проживає близько 46000 чоловік. Електростанція ж розташувалася на площі 460 м2 і складається з 110 тисяч сучасних сонячних панелей.

Будівництво станції було завершено ще в третьому кварталі минулого року, Suzuki відразу ж приступила до передтестових перевірок. Новий цикл випробувань триватиме аж до липня. Після повноцінного введення в експлуатацію станція повинна видавати близько 25 МВт енергії, якої, за підрахунками фахівців, вистачить для підживлення 8900 будинків.

Будівництво сонячної електростанції Suzuki проводилося з дозволу влади Японії, яких хвилює екологічна ситуація в країні. В даному випадку активізація станції, що складається з 110 тисяч панелей, дозволить знизити рівень викидів СО2 в атмосферу в середньому на 9,8% в рік.

Споживачем енергії самої електростанції буде компанія Chubu Electric Power — японське електроенергетичне підприємство, засноване в 1951 році. Від нього електрику вже налагодженим мереж буде поширюватися в житлові і офісні будівлі. Сумарна потужність експлуатує нею 197 станцій (без урахування нової будівлі Suzuki) становить майже 33000 МВт.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button