Екологія

Сенсор відстежує рівень забруднення повітря в будинку

Недавні екологічні катастрофи на кшталт смогових «бомб» в Пекіні, і непроглядний туман в Сінгапурі, який огорнув місто буквально днями, змусили людей замислитися про якість повітря, яке їх оточує. Але, незважаючи на всі смартфони й пристрої, які створені для моніторингу здоров’я, все-таки існують недоліки такого виду девайсів.

забруднення повітря

Щоб заповнити цю прогалину, паризька компанія AirBoxLab випустила однойменний сенсорний пристрій, який здатний надавати докладну інформацію про якість повітря у вашому будинку прямо через смартфон. Пристрій оснащений шістьма сенсорами, які можуть відслідковувати такі елементи як двоокис вуглецю, формальдегіди, бензол, етиленгліколь і ацетон. Дані вимірювань відображаються на спеціальному додатку, встановленому на смартфон.

[vimeo]68027733[/vimeo]

Крім таких специфічних даних, девайс ще вимірює температуру приміщення і його вологість. Це можуть бути також вельми важливі дані. Правда, це чудо-творіння лише займається вимірюванням, але не усуненням проблем. Хоча знати, яким повітрям ти дихаєш – це також важливо. Вартість AirBoxLab – 220 доларів, і в продажу він з’явиться не раніше вересня.

Натхнення: www.gizmonews.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button