Екологія

Світові інвестиції у відновлювану енергетику в 2020 році сягнули $501 млрд. – Bloomberg

Світові інвестиції на розвиток і підтримку відновлюваних джерел енергії, електротранспорту та інших технологій, які спрямовані на декарбонізацію, склали рекордних 501 млрд. доларів в 2020 році. Аналіз BloombergNEF (BNEF), свідчить про те, що загальний обсяг інвестиції зріс на 9%, незважаючи на фінансові труднощі, спричинені пандемією, передає ecotown.com.ua.

зелена енергія

Зростання інвестицій у ВДЕ не було рівномірним. Географічний розподіл даних про фінансові інвестиції показує, що найбільша частка світових інвестицій припадала на Європу – 166,2 млрд. доларів (зростання на 67%). Водночас в США витрати на ВДЕ впали на 11%, в Китаї – на 12%. .

Близько 139 млрд доларів було інвестовано в електромобілі, а також пов’язану з ними зарядну інфраструктуру. Це на 28% більше та становить абсолютно новий рекорд.

Генеральний директор BNEF Джон Мур відзначив: «Пандемія коронавірусу затримала прогрес у деяких проектах, але загальні фінансові інвестиції у вітрову, а також у сонячну енергетику насправді були значними, а продажі електричних автомобілів зросли більше, ніж очікувалося».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button