Технології

Свіже оновлення для Windows 11 зламало панель завдань користувачів

У четвер Microsoft попередила клієнтів, що попереднє оновлення Windows 11, не пов’язане з безпекою, викликає збої на панелі завдань.

У четвер Microsoft попередила клієнтів, що попереднє оновлення Windows 11, не пов’язане з безпекою, викликає збої на панелі завдань.

Раніше цього тижня Microsoft випустила необов’язкове оновлення KB5037853 для Windows 11, не пов’язане з безпекою. У пакет включено поліпшення для “Провідника” і 32 виправлення для усунення відомих багів. Однак, компанія повідомила, що встановлення цього оновлення може порушити роботу панелі завдань на пристроях з Windows 11 23H2 і Windows 11 22H2.

“Після встановлення цього оновлення ви можете зіткнутися з проблемами під час використання панелі завдань. Ви можете помітити, що панель завдань тимчасово глючить, не відповідає, зникає і автоматично з’являється знову”, – заявили в компанії.

Кілька днів тому Microsoft також випустила накопичувальне оновлення KB5037849 для Windows 10 22H2, яке також викликало проблеми. Після встановлення цього пакета деякі користувачі зіткнулися з мимовільним переміщенням ярлика Copilot під час використання декількох моніторів, а також із порушенням роботи панелі завдань у вертикальній орієнтації. Крім того, оновлення порушило роботу Microsoft Connected Cache під час використання DHCP Option 235 і спричинило помилку 0x80070520 під час спроби змінити зображення профілю користувача.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button