Поради

Таблетки для посудомийки – швидке та ефективне видалення забруднень в автоматичному режимі

Перший прототип посудомийної машинки був винайдений Джозефін Кокрейн ще в 1887 році. З сучасною технікою цей пристрій мав мало спільного, та й працював він від системи механічних приводів. Електрична модифікація з’явилася на початку 20-го століття і після цього цей вид техніки почав стрімко завойовувати світ. Не тільки домогосподарки, а й підприємства громадського харчування, готелі та лікарні швидко оцінили переваги нової техніки, адже, крім того, що посуд автоматично очищався від жиру та бруду, він ще й дезінфікувався.

Провідні виробники побутової техніки випускають повністю автоматичні посудомийки, які мають широкі функціональні можливості, ефективно видаляють забруднення, полощуть і сушать посуд. У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент побутової хімії для посудомийних машин, а також усі види пральних порошків та засобів для прання https://auchan.ua/ru/stiral-nye-poroshki/ за найкращими цінами та швидкою доставкою по Україні.

Які миючі засоби потрібні для роботи посудомийної машини

Щоб ваш посуд був завжди чистим і без розводів, в машинку необхідно засипати три види хімії:

  • миючий засіб;
  • ополіскувач;
  • спеціальна сіль.

Миючий засіб працює аналогічно порошку в пральній машині. Вiн потрапляє у воду, поступово розчиняє жири та інші органічні сполуки. Після завершення фази миття розчин змивається водою і зливається в каналізацію.

Ополіскувач необхідний для запобігання появі потьоків на поверхні посуду, а також для остаточного видалення миючого розчину. Особливо це буде актуально для скляних келихів, на яких без ополіскувача утворюватиметься каламутний наліт.

Спеціальна сіль безпосередньо не бере участі в процесі миття посуду, але без неї машинка швидко вийде з ладу. Основне завдання солі полягає у відновленні іонообмінної смоли, яка нейтралізує кальцій та пом’якшує воду. У м’якій воді не тільки краще і швидше видаляється бруд, але й не утворюється вапняний наліт, який є основною причиною поломки нагрівального елемента.

Щоб полегшити процес дозування побутової хімії, можна купити таблетки для посудомийки. Це інноваційний винахід, який дозволив суттєво спростити підготовку техніки до роботи. Тепер не потрібно окремо відміряти певну кількість миючого та перевіряти наявність ополіскувача в резервуарі – достатньо відкрити кришку спеціального відсіку на внутрішній стороні дверцят, покласти туди капсулу та запустити машинку. Завдяки особливій формулі, при попаданні таблетки у воду, спочатку розчиняється порошкоподібна миюча речовина. Після того, як посуд буде відмито, починає працювати частина таблетки, яка відповідає за полоскання. Зазвичай це яскрава червона або синя кулька в центрі капсули.

Як результат – чистий і блискучий посуд без розводiв, плям і нальоту. І все це після використання однієї маленької таблетки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button