Поради

Taryan Towers — затишне та функціональне житло від відомого забудовника

Вежі майбутнього — ця гучна та незвична назва була присвоєна будівництву, яке розгорнулося в Печерському районі Києва. Новий об’єкт викликав таке зацікавлення через те, що компанія забудовник Taryan Group приймала участь з ним у міжнародному архітектурному конкурсі та отримала перемогу. На чолі компанії стоїть амбіційний бізнесмен Артур Мхітарян, який зі своєю командою вирішив перенести в столицю України будівельні тренді з різних куточків світу.  Сьогодні квартири в сучасному будинку Taryan Towers вже активно знаходять своїх власників. Деталі покупки нерухомості преміумкласу є на офіційному сайті забудовника.

Taryan Towers — ціна високої якості та власного комфорту

Будівництво трьох Веж майбутнього в самому розпалі. Забудовник все виконує за планом:

  1. 1 будинок вже введений в експлуатацію.
  2. 2 вежу планують здати у 2 кварталі 2022 року.
  3. 3 будинок акінчать у 2 кварталі 2023 року.

У кожному будинку 35 поверхів. Перші 4 за проєктом об’єднає між собою функціональний стилобат, в якому будуть розміщені об’єкти торгівлі. Квартири починаються з 5 поверху, дуже зручно, адже в цю частину гості ТРЦ не зможуть потрапити, для мешканців буде створена система пропусків за спеціальними картками. Так само заходи безпеки будуть застосовані щодо підземного паркінгу, де можна буде залишити автомобіль, а потім на ліфті піднятися на потрібний поверх.

В Taryan Towers ціни формуються з огляду на загальну площу квартири та висоту її розміщення. Помешкання на останніх поверхах дозволяє милуватися Києвом, який розкинувся у ніг, тому ціна на квадратні метри буде зростати.

Taryan Group відкриває продаж елітної нерухомості

Відділ продажу активно веде перемовини з усіма потенційними покупцями житла в нових будинках. В Taryan Towers ціни стартують в межах:

  • 7,3 млн. грн за однокімнатну квартиру.
  • 9,2 млн. грн за двокімнатну квартиру.
  • 13 млн. грн за трикімнатну квартиру.

Також діють вигідні умови розстрочки. Якщо покупець одразу вносить 30% від усієї суми до 31 грудня 2022 року, то 70%, які залишися він буде виплачувати без обов’язкового річного відсотка. Всі деталі можна уточнити у відділі продажу.

Taryan Towers — сучасний, повністю технічно укомплектований будинок, в якому все бездоганно. Стильна архітектура, вдале місце розташування, прекрасна територія — це все продумала, а тепер втілює в життя команда Артура Мхітаряна для киян, гостей міста та України


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments