Земля

Таємничий гул з дна океану і далі лякає жителів Арктики (продовження)

Як ми повідомляли раніше, на півночі Канади в арктичному регіоні, місцеве населення дуже налякане дивним і страшним гулом, який доноситься з глибин океану. Причому цей таємничий гул не припиняється вже протягом декількох місяців.

c54c1e05f11b038feaa7fe75746622d6
Першими про страшні звуки, які лякають тварин, повідомили канадські мисливці-ескімоси і інуїти з поселення Іглулик в протоці Ф’юрі-енд-Гекла в канадському регіоні Кікіктані. Вони були дуже налякані і вимагали від влади з’ясувати причину даної аномалії, так як таємничий гул розполохав багатьох тварин і риб, від яких залежать традиційні промисли аборигенів.


Влада поставилися до повідомлення дуже серйозно, тим більше, що реальність цього явища була підтверджена не тільки багатьма очевидцями, місцевою владою, але навіть військовими, які відправили експедицію, що б з’ясувати причину походження аномальних звуків.

Військові обстежили район аномалії з літака-розвідника CP-140 Aurora, здатного виявляти об’єкти під водою. В ході повітряного дослідження з літака були помічені кілька китів і моржів, але не знайшли нічого, що могло б видавати дивний звук.

Тим часом гул триває, місцеві мисливці залишаються без здобичі, так як гул розполохав всіх тварин, а рибалки без риби, яка теж пішла зі звичних місць через аномалії.


Ситуація в регіоні складається критична, а з’ясувати причину дивного гулу, що лине з дна океану поки не вдається. Місцеві жителі навіть звинуватили «Грінпіс» в тому, що вони встановили підводне звукове обладнання, що б розполохувати тварин і таким чином врятувати тварин, а людей позбавити засобів отримання їжі.

Але «Грінпіс» категорично спростував подібні припущення, заявивши, що він не володіє таким обладнанням, а крім того організація поважає і підтверджує право місцевих жителів на відстріл тварин і ловіння риби заради прожитку.


Була і ще одна версія, що причиною гулу може бути видобуток корисних копалин або дії військових, але нафто і газодобувачі категорично заперечують свою причетність, як і Міноборони Канади, яке заявило. що збройні сили не причетні до появи таємничого звуку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button