Головна / Земля / Таємниця послання інопланетян: «Ви повинні удосконалюватися або щезніть»

Таємниця послання інопланетян: «Ви повинні удосконалюватися або щезніть»

У 1957 році в області Сільфо Мур (Silpho Moor) біля Скарборо, графство Норт-Йоркшир, був знайдений невідомий апарат, який, як припустили, розбився, впавши з неба. Об’єкт виявили три місцевих жителя, після того, як вони побачили як щось освітлене впало з висоти в болото.

Артефакт був знайдений через місяць після того, як СРСР запустив свій перший супутник, тому спочатку подумали, що це деталі супутника. Але предмет нічим не був схожий на супутник, спочатку там був металевий диск 17 дюймів (43 см) в діаметрі і вагою 14 кг

Від цього диска зараз залишилися лише зовсім невеликі фрагменти, які нещодавно були знайдені в комірчині лондонського наукового музею. Диск отримав назву «Блюдце з Сільфо» (Silpho saucer), а його уламки пролежали в музеї десятки років.

У 1957 році новина про виявлення впавшого мініатюрного НЛО розбурхала англійську пресу. Впавший диск активно вивчався і було повідомлено, що на його поверхні перебували дивні ієрогліфи, імовірно схожі на ті, що були видні на НЛО, який впав в американському Розуеллі.

Також повідомлялося, що всередині «блюдця» була знайдена книга із сторінками з міді, на яких було повідомлення в 2 тисячі слів. Деякі розповідали, що їм вдалося зробити переклад і що це повідомлення було надіслано прибульцем по імені Улло (Ullo) і в ньому попереджалося про небезпеку ядерної зброї.

В кінці повідомлення було сказано «Ви повинні удосконалюватися або ви щезнете» («you will improve or disappear»).

Тайна послания инопланетян: "Вы должны совершенствоваться или исчезните"

Тайна послания инопланетян: "Вы должны совершенствоваться или исчезните"

Тайна послания инопланетян: "Вы должны совершенствоваться или исчезните"

Останки цього НЛО в музеї через багато років виявив доктор Девід Кларк з університету Шеффілда. За його словами, коли він відвідав лондонський науковий музей, один з працівників інтригуючим тоном запитав його: «Чи знаєте ви про те, що у нас тут вже кілька десятиліть зберігаються уламки літаючої тарілки»?

Уламки лежали в музейному комірчині в старому олов’яному портсигарі.

«Я був абсолютно вражений, коли він відкрив коробку і показав мені ці шматки»,
— говорить Девід Кларк.

У 1963 році був проведений ряд досліджень цих уламків в Музеї природної історії та Університеті Манчестера і вчені зробили висновок, що перед ними дуже складний і майстерний розіграш. Було повідомлено, що хтось взяв деталі від різних речей і «змішав їх». Так блюдце імовірно було зроблено з внутрішнього циліндра.

Однак, незважаючи на загальний скептицизм, були і дивацтва. Тести показали, що оболонка «блюдця» була захищена від радіації спеціальним свинцевим шаром, а мідні частини були незвичайно високої проби.

Після проведених досліджень шматочки «Блюдця з Сільфо» вирушили на десятки років в музейний сховок. Що стало з основною частиною НЛО, а особливо з загадковою книгою, ніде не повідомляється.