Здоров'я

Температура повітря в офісі впливає на працездатність співробітників

Якщо співробітнику в офісі занадто прохолодно або жарко, то показники його працездатності значно знижуються, стверджують дослідники з Лейденського університету в Нідерландах.

temperatura_v_ofisi_450

Дослідники попереджають роботодавців, що звичка до певних температурних умов повинна враховуватися при прийомі на роботу кваліфікованих співробітників. Комфортна температура повітря сприяє хорошій розумовій роботі, і навпаки. Найбільший вплив температурний режим робить на робочу пам’ять, що відповідає за зберігання і обробку інформації в короткостроковий період.

Читайте також: Офісні хвороби та методи їх профілактики

В експерименті взяли участь дві групи добровольців: ті, хто любить більш теплу температуру і любителі прохолоди. Всі учасники виконували тестові завдання для визначення стану короткочасної пам’яті. Тестування проходило при різних температурах: 25, 15 і 20 градусів за Цельсієм.

Виявилося, що робота при температурі, яка комфортна для випробуваного, сприяє кращій дії короткочасної пам’яті. І навпаки, коли любителя прохолоди поміщали в тепло, а «теплолюбних» в холод, показники робочої пам’яті учасника експерименту значно погіршувалися.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button