Різне

Тепер електричний велосипед є і у Harley-Davidson

Ви теж спробували уявити собі татуйованого бородатого байкера в сідлі цього велосипеда? У нас не вийшло

Іменитий виробник мотоциклів виділив свій підрозділ електричних велосипедів в окремий бізнес, створивши компанію Serial 1 Cycle.

Harley-Davidson

Ми нічого не чули про проєкт електричного велосипеда Harley-Davidson майже рік. Але, як виявилося, робота над ним не припинялася. Тепер Harley-Davidson представив кінцевий продукт – приголомшливий новий електричний велосипед, який надійде в продаж в березні 2021 року.

Назва Serial 1 відсилає до прізвиська найстарішого відомого мотоцикла Harley-Davidson, побудованого в 1903 році. Модель з білими шинами, шкіряними сідлом і ручками, а також з гладкою чорною рамою повинна нам нагадати про історичні моделі.

Harley-Davidson не опублікував характеристики велосипеда, але якщо судити по знімках, він має систему ремінного приводу (можливо, систему Gates Carbon, яка відрізняється довговічністю), а його акумулятор захований в рамі. До речі, це явно не один з трьох прототипів велосипедів, які компанія показала на торішній виставці EICMA Motorcycle Show в Мілані.

Компанія збирається вийти на переповнений ринок електровелосипедів, де навіть великі виробники, такі як Specialized, Trek і Giant, змушені конкурувати з недавніми новачками, такими як Rad Power Bikes, Pedego і X-Treme Electric Bikes.

При цьому Harley-Davidson – не перший мотовиробник, який вирішив вийти на ринок велосипедів. На початку 2020 року це зробила британська компанія Triumph, яка представила прототип Trekker GT. А торік свій перший електровелосипед випустила Ducati.

Крім того, на ринку повно автомобільних брендів: електричні велосипеди випускають BMW і Audi, а Mercedes-Benz представила електричний скутер. Ford придбав стартап з виробництва електронних самокатів Spin, а Jeep недавно представив потужний електричний скутер. Але не обійшлося і без провалів: Ariv, бренд електричних велосипедів, створений General Motors, був закритий в травні 2020 року, в розпал пандемії.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button