Технології

До Альфи Центавра за два тижні

Д-р Гаролд Уайт з Центру космічних досліджень ім. Джонсона (NASA) працює над створенням так званого гіперпросторового двигуна, або варп-двигуна (warp drive), який дозволить добиратися до інших об’єктів у Всесвіті з нечуваною раніше швидкістю. За його словами, завдяки такому двигуну можна буде досягти Альфи Центавра всього за два тижні, якщо вимірювати час за допомогою годинника на Землі, повідомляє Gizmodo.

foto_cikavosti_12.06.2014-05_550

Поки його робота знаходиться лише на початковому етапі, однак учений спільно з художником Марком Рейдмейкером представив кілька моделей майбутнього космічного корабля, який вже отримав ім’я – «Ентерпрайз» (Enterprіse). Корабель поміщений всередину двох величезних кілець, які повинні створювати так званий «міхур деформації».

Читайте також: Проект Персефона — космічний ковчег

Гарольд Уайт, який працює в NASA над створенням майбутніх двигунів для міжпланетних перельотів, таких як іонні і плазмові двигуни, написав роботу, в якій теоретично вирішив проблеми двигуна, запропонованого фізиком Мігелем Алькубьерре.

Алькубьерре відомий тим, що розробив математичну модель, яка дозволяє рухатися швидше світла. Космічний корабель з таким двигуном зможе подорожувати з величезною швидкістю, викривляючи простір навколо себе. Свої теоретичні висновки Гарольд Уайт раніше виклав на конференції, яка пройшла восени минулого року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button