Відео

Тигрова акула налякала австралійського водолаза, який перервав її обід (відео)

В Австралії тигрова акула збиралася вчинити напад на аквалангіста, який знімав її на відео, але в останній момент передумала. Неприємний інцидент стався біля берегів міста Корал-Бей, про що повідомили місцеві ЗМІ.

Тімоті ван Білен збирався зафіксувати на відеокамеру підводну фауну, коли виявив, що поруч з ним тигрова акула полює на морську черепаху. Хижачці не вдалося зловити рептилію, проте вона помітила аквалангіста і почала стрімко скорочувати дистанцію між ними. Але в останній момент акула не зважилася нападати, а розвернувшись, попливла в протилежний бік.

Сам ван Білен у себе на сторінці в Facebook пояснив, що акула не хотіла на нього напасти. Вона просто захищала свою здобич і робила попереджувальні випади. Повільно рухаючись, акула зовсім не схожа на того, хто готовий кинутися і вчепитися зубами.

Незважаючи на те, що тигрові акули в середньому менше білих акул, вони все одно є вкрай небезпечними хижаками для людини. Довжина акул становить приблизно чотири метри, а важать вони більше 600 кілограмів. Найбільша особина довжиною в 5,5 метрів і вагою в півтори тонни потрапила в Книгу рекордів Гіннеса.

Кнопка «Наверх»