Головна / Технології / Kwikset представила замок з тачскріном і без ключа

Kwikset представила замок з тачскріном і без ключа

Для цього замку не потрібні ключі, пише Digital Trends. Замість них є тачскрін, через який домовласник може керувати своїм електронним замком.

Kwikset відома як найбільший виробник замків в США. Obsidian це перший безключовий замок компанії. Він починає нову лінійку «розумних» замків, які будуть управлятися без ключів. Для входу в квартиру потрібно буде ввести код розблокування, і замок відкриється.

У компанії говорять, що створили поверхню тачскріна за спеціальною технологією, яка перешкоджає тому, щоб код можна було зняти за залишеними відбитками пальців. Але для найбільших параноїків в компанії радять перед набором цього коду набирати кілька випадкових цифр, щоб заплутати можливих злочинців, експоненціально збільшивши кількість можливих комбінацій.

При заявленій безпеці замок ще дуже пристойно виглядає: якісний екран, прямі лінії, хороші матеріали. До дотику до нього трьома пальцями він здається монолітною коробкою, вбудованої в двері, призначення якої не відразу зрозуміло. У компанії говорять, що до кінця року представлять і спеціальну систему, в яку буде інтегруватися замок. Поки йому не дістає інтелектуальності: з особливих умінь — автоматичне блокування через встановлений період часу.

Цифровізація не обходить стороною замки. Вони поступово перетворюються на технологічні ґаджети. Раніше компанія Otto представила Bluetooth-замок, який можна відкрити за допомогою айфона. Вводити при цьому нічого не треба: як тільки господар підходить до дверей, замок ідентифікує його по смартфону.

Натхнення: hightech.fm