Технології

Топ-10 ґаджетів 2013 року по версії Time Tech

Time Tech представив свою версію 10 кращих ґаджетів, які побачили світ в тому, що пройшов 2013 року.

10. Nokia Lumia 1020

Топ-10 ґаджетів 2013 року по версії Time Tech (2)

Фото з сайту nokia.com

Кожен сучасний безпровідний телефон оснащений камерою, але цей Lumia – щось новеньке: камера тут – не додатковий атрибут, а повноцінний інструмент. Малогабаритна камера Lumia 1020 має дозвіл в 41 мегапіксель; з її допомогою можна робити фантастично деталізовані і якісні знімки. Збільшення працює без втрати якості знімків. Навіть фанати iOS і Android, які упереджені, що їм будуть байдужі Windows Phone, можуть бути вражені цим ґібридом.

9. Контролер Leap Motion

Топ-10 ґаджетів 2013 року по версії Time Tech (3)

Фото з сайту leapmotion.com

Leap Motion – це USB- аксесуар, який підходить для ПК під управлінням Windows і Mac, розміром з лист А4 і вартістю в 80 доларів. Цей пристрій – один з перших зразків інтерфейсу “людина-машина”. Підключіть його до комп’ютера, покладіть на рівну поверхню і виконуйте всілякі завдання – від ігор до читання статей New York Times – за допомогою одних тільки жестів. Технологія також вбудована в ноутбуки, починаючи з моделі НР Envy17 Leap Motion SE.

8. Nest Protect

Топ-10 ґаджетів 2013 року по версії Time Tech (4)

Фото з сайту nest.com

Компанія-розробник Nest Labs з Силіконової долини спеціалізується на виробництві буденних побутових приладів, але в незвичайному виконанні. У 2012 році вона представила ” розумний” термостат з сенсорним екраном. У році 2013 Nest представила новий продукт – детектор диму і окису вуглецю Nest Protect вартістю в 130 доларів. Замість сигналу, що пронизує барабанні перетинки, детектор попереджатиме про небезпеку спокійним жіночим голосом, наприклад: “в кімнаті виявлений чадний газ”. Якщо пристрій помилково прийняв за нього дим від приготування їжі на кухні, ви можете відключити розумний детектор помахом руки.

7. Amazon Kindle Fire HDX

Топ-10 ґаджетів 2013 року по версії Time Tech (5)

Фото з сайту amazon.com

Планшети третього покоління Amazon Kindle Fire HDX – 7-дюймова модель за 239 доларів і 8,9-дюймова модель за 379 доларів – це перші планшети, які з дня свого дебюту не втрачають популярності користувачів. Вони дозволяють по максимуму спростити доступ до великої кількості контенту Amazon – відео, музики, книг, ігор і багато чого іншого. Вони мають одну новаторську особливість: Mayday, який дозволяє отримати технічну підтримку, що робиться реальним агентом Amazon, який з’являється на екрані і може віддалено управляти пристроєм, щоб вивести користувача із скрутної ситуації.

6. Microsoft Xbox One

Топ-10 ґаджетів 2013 року по версії Time Tech (6)

Фото з сайту microsoft.com

Офіційно Xbox One від Microsoft є ігровою консоллю, яка розрахована не лише на ігри. Завдяки інтеграції з кабельним і супутниковим телебаченням, інтерфейсом від Windows 8 і вбудованим відеодзвінкам через Skype це дійсно справжній персональний комп’ютер. Найбільш інтригуюча технологія – це вбудований новий датчик Kinect, який сприймає голосові команди, розпізнає осіб і навіть може виміряти частоту сердечних скорочень. Хоча по деяких аспектах One є над чим попрацювати, у цієї ігрової консолі дуже багато прибічників.

5. Apple iPhone 5s

Топ-10 ґаджетів 2013 року по версії Time Tech (7)

Фото с сайта apple.com

“S” на кінці назви моделей iPhone імовірно означає ” snoozers”, що можна розуміти як удосконалення моделі серії. Але iPhone 5s має дві кращі риси, які були коли-небудь винайдені для смартфонів. Сенсорний датчик ID дозволяє розблоковувати телефон швидким натисненням будь-якого пальця власника, розпізнаючи відбитки. А камера забезпечена унікальним подвійним світлодіодним спалахом, який забезпечує ідеальне освітлення для великої кількості режимів зйомки.

4. Pebble SmartWatch

Топ-10 ґаджетів 2013 року по версії Time Tech (8)

Фото с сайта getpebble.com

Залишається тільки здогадуватися, чи зможуть «розумні» годинник коли-небудь стати настільки популярним товаром, щоб конкурувати зі смартфонами або планшетами. Але Pebble розпочала не так добре, як хотілося б. 150 – доларовий носимий пристрій працює як супутник для телефону на iOS або Android, отримуючи такі оповіщення, як сповіщення про повідомлення за допомогою Bluetooth, і відображаючи їх на енергозберігаючому E Ink дисплеї. Сторонні розробники можуть створювати програми, придумувати всілякі додатки – від ігор до відстеження фізичної форми. А ще розумні годинник можуть говорити, скільки часу.

3. Oculus Rift Development Kit

Топ-10 ґаджетів 2013 року по версії Time Tech (9)

Стоп-кадр з відео в YouTube

На даний момент гарнітура віртуальної реальності Oculus Rift доступна за ціною в 300 доларів за комплект, яка створена поки тільки для розробників ігор. Але одного разу і користувачі зможуть відкрити для себе Oculus Rift і випробувати її в дії: вихід користувальницької версії запланований на 2014 рік. Пов’язуючи з ПК або пристроєм Android гарнітура Rift дозволить створити навколишній світ у форматі 3D: ви зможете навіть побачити за плечима ховаючих «ворогів». Якщо ігри зможуть оживити потенціал фурнітури, то може настати епоха зміни орієнтирів.

2. Нові iPad Apple

Топ-10 ґаджетів 2013 року по версії Time Tech (10)

Фото з сайту apple.com

Хочете потужніший або більше портативний iPad? Як щодо обох? З товщиною 7,5 міліметра і екраном 9,7 дюйма iPad Air набагато тонший, ніж попередні повнорозмірні моделі. Незважаючи на зменшений екран, 7,9-дюймовий iPad Mini з дисплеєм Retina має майже такі ж потужні компоненти, що і його більший ” братик”, як і ті ж заявлені 10 годин автономної роботи. Обом планшетам доступні 475 000 оптимізованих під iPad додатки в App Store. Це кращі планшети, які можна придбати в двох зручних розмірах.

1. Google Chromecast

Топ-10 ґаджетів 2013 року по версії Time Tech (11)

Фото з сайту google.ru

Замість багатофункціональності та амбітності це пристрій розміром з великий палець використовує принцип будь-якої геніальності – простоту. Підключивши Google Chromecast до одного з портів телевізора HDMI, можна транслювати відео або інший контент з ноутбука, планшета або телефону на великий екран, при цьому не використовуючи дроти, роутери та інші речі. З цією метою багато компаній створювали різні пристрої, але Chromecast є першим, у якого це дійсно виходить.

Натхнення: www.km.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button