Технології

Справжній монстр у світі комп’ютерної техніки: Qbox I3980 – надпотужний ПК для відеомонтажу

Рендеринг відеороликів високої роздільної здатності, кодування, стиснення й експорт відеоматеріалів – процеси, для виконання яких необхідно долучити неабияку кількість обчислювальних ресурсів. Не дивно, що більшість сучасних виробників у категорії «Комп’ютери для відеомонтажу» представляють лише найпотужніші моделі з величезним потенціалом продуктивності.

ТМ Qbox – не виключення, адже в її арсеналі також є справжній монстр, призначений для роботи з графікою та анімацією. Звичайно, мова йде про Qbox I3980 – «темну конячку», яка здатна дати фору більшості персональних комп’ютерів від популярних виробників.

Купити цей ПК для відеомонтажу можна в магазині Qbox.

Модель оснащена надпотужним графічним процесором професійного рівня, тому ідеально підходить для використання в процесі створення та обробки відеоматеріалів.

Особливості моделі з інноваційним «залізом»

  • Центральний процесор Intel Core i9 дев’ятого покоління (9900К), виготовлений згідно з техпроцесом 14++ (вдосконалена інноваційна технологія). Наразі такі процесори використовуються у процесі створення найпотужніших ігрових комп’ютерів, моделей, які можуть використовуватися для створення ферм криптовалют, а також персональних комп’ютерів, призначених для відеомонтажу.
  • Дивовижний об’єм оперативної пам’яті. Найзапекліші геймери сьогодні тільки мріють про ПК з ОЗУ, об’єм якого складає цілих 64 Гігабайти. Такої кількості «оперативки» цілком достатньо для монтажу відеороликів у форматі 4К (Ultra HD), а також у надсучасних форматах 6K та 8К.
  • Сприяє розширенню можливостей роботи у вимогливих програмах для відеомонтажу і дискретна відеокарта професійного рівня Quadro RTX5000, розроблена спеціально для використання у робочих станціях, призначених для монтажу, 3D-моделювання, проєктування та проведення надскладних розрахункових операцій.
  • Комп’ютер підтримує можливість «оверклокінгу», тобто має гідний потенціал для розгону. Отже, його можливості можна вдосконалити у випадку виникнення нагальної потреби.
  • Для зберігання готових змонтованих матеріалів, а також файлів які можуть знадобитися у процесі монтажу і корисного «важкого» програмного забезпечення комп’ютер оснащений комбінованим носієм (твердотільний накопичувач + жорсткий диск), загальний об’єм якого складає майже 9 Тб (960 Гб + 8 Тб) відповідно.

Отже, Qbox I3980 – це потужна машина, яка може стати в пригоді кожному користувачеві, так чи інакше причетному до відеомонтажу на професійному рівні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button