Фото

Найсильніші жінки світу (фото)

Кожен рік у світі проходять змагання найсильніших жінок. У 2016 році вони відбулися в Англії, так і пройшли зовсім нещодавно – у вересні. Ми вирішили познайомити вас з Десяткою найбільш сильних жінок світу (на випадок, якщо ви цю подію пропустили).

1 місце – Донна Мур

Переможницею стала англійка Донна Мур, яка заробила максимальну кількість очок і перемогла кількох своїх співвітчизниць. Вона залишила за собою титул світової рекордсменки по стронгмену, який в цьому ж році на час відняла у неї Ольга Лящук.

2 місце – Лідія Гунько

Срібну медаль змагань отримала Лідія Гунько – неодноразовий призер міжнародних стронгмен-змагань. Цікаво, що українка входила в ТОП-3 спортсменок по кожному виду змагань.

3 місце – Ольга Лящук

Ольга Лящук – подруга по команді Лідія Гунько, відома, як жінка, яка швидше за всіх у світі тисне кавуни стегнами. Цей рекорд зафіксовано в Книзі рекордів Гіннеса.

4 місце – Крістен Родес

У кожного свій шлях у спорт, а Крістен Родес в нього привів бойфренд, за якого згодом вийшла заміж. Зараз Крістен – п’ятиразова чемпіонка Америки зі стронгмену, набагато випередила свого чоловіка.

5 місце – Ханна Харьяпаа

Хоч Ханна і завоювала лише п’яте місце, саме їй на змаганнях 2016 року належить світовий рекорд у становій тязі. Жінка підняла 335 кілограм і оновила рекорд 10-річної давності.

6 місце – Лієфіа Інгаллс

Каліфорнійка Інгаллс у своєму штаті двічі була визнана найсильнішою жінкою, що зайняла 4 місце на Arnold World Championships, а також виграла змагання з підйому колод в Північній Америці. Вихід на міжнародну арену, хоч і не з таким вражаючим місцем, відбувся.

7 місце – Брук Сауса

Брук Сауса почала займатися шість років тому, і ось вже вона – одна з найсильніших жінок на планеті. Адже мало хто міг очікувати такого від звичайної дівчинки із зайвою вагою. Що значить сила волі, помножена на тренажерний зал.

8 місце – Андреа Томпсон

Мама двох дітей, британка Андреа Томпсон – найсильніша жінка в Англії 2016 року і фіналістка багатьох змагань зі стронгмену. А їй лише 33 роки!

9 місце – Трейсі Халладейс

Трейсі захопилася підняттям тягарів вже в дорослому віці, встигнувши отримати диплом викладача. Зараз вона працює в одній з початкових шкіл Канади, і її учні в захваті від такого вчителя.

10 місце – Дженні Тодд

Британка Дженні всього кілька років у спорті, тому 10 місце для неї – почесне і заслужене. Дженні вже була найсильнішою жінкою Англії і Європи. Зараз дівчині всього 27 років, так що у неї все попереду.

Натхнення: dekatop.com