Фото

Українські розробники показали панораму місячної бази майбутнього

Фахівці КБ «Південне» представили на своєму сайті панораму місячної дослідної бази, яку пропонується побудувати в майбутньому.

Місячна база в уявленні інженерів КБ Південне / ©КБ Південне

Українське КБ «Південне» представило панораму місячної бази, яку назвали «промислово-дослідною». Її розробку анонсували в листопаді. Інженери змоделювали зовнішній вигляд бази, а також опрацювали ряд питань, пов’язаних з її пристроєм на різних етапах існування.

Мова йде про узагальнення термінів реалізації запропонованого проєкту, а також про опрацювання основних технічних характеристик систем. Це стосується конструкції різних модулів для поверхні Місяця, аналіз можливостей космічної транспортної системи, розгляд варіантів пересування по поверхні супутника і так далі.

Проєкт отримав слоган «let’s make the Moon closer together».

Відзначимо, що своє бачення місячної бази українські експерти продемонстрували на Третьому міжнародному симпозіумі/семінарі організації Moon Village Association. Її створення було проголошено ще в 2017 році. Сьогодні до складу організації входять 150 учасників більш ніж з 30 країн, серед яких знайшлося місце і українському КБ.

Нагадаємо, США та їх партнери реалізують програму «Артеміда», в рамках якої планується створення бази на Місяці, а також будівництво місячно-орбітальної станції. Нещодавно американські розробники показали скафандри, які будуть використовуватися для нових місій.

Натхнення: naked-science.ru

Кнопка «Наверх»