Всесвіт

Гігантські НЛО заправляються енергією Сонця (фото+відео)

Знімок отриманий з борту сонячної обсерваторії SOHO (Solar and Heliospheric Observatory), вкрай спантеличив спостерігачів. В кадрі – якийсь білий об’єкт, від якого до Сонця тягнеться тонкий слід. Об’єкт то злітає, залишаючи шлейф, то парить у нашого світила, висмоктуючи з нього плазму, або збирається проникнути всередину.

c235d4046fdc4e1db94944d25a27a4bd

Обсерваторія SOHO, яка працює в космосі з 1996 року, зробила в цей день кілька послідовних знімків, зафіксувавши Сонце в процесі його обертання навколо своєї осі. НЛО видно лише на одному знімку. Однак зробити висновок не можна.

Природу білого об’єкта ще можна пояснити розумно – не виключено, що в кадр потрапила зірка. Але шлейф? Чим він утворений? Як?

SOHO – обсерваторія спільного проекту Європейського і американського космічних агентств. Ні ЄКА, ні НАСА поки ніяк не прокоментували аномалію. Але надія є.

У свій час НАСА виступило, з приводу НЛО, зафіксованого на знімках, зроблених з борту сонячної обсерваторії НАСА SDO (nasa’s Solar Dynamics Observatory). Вона стежить за світилом і регулярно передає на Землю зображення, що ілюструють різні процеси, які відбуваються на ньому. Завдяки SDO ми можемо спостерігати майже в реальному часі, наприклад, за сонячними плямами, спалахами, протуберанцями та іншими феноменами.

На одному зі знімків видно, що до Сонця прилаштувався якийсь темний об’єкт величезного розміру – співрозмірний з нашою планетою. Простягнув товстий шлаг. І немов би щось смокче з нашого світила.

Це корабель прибульців, який заправляється сонячної плазмою, вважають уфологи.

У відповідь на ажіотаж НАСА і дало роз’яснення. Що буває вкрай рідко. Фахівці агентства відкинули всі три гіпотези.

Як повідомив астрофізик, спеціаліст по Сонцю Алекс Янг з НАСА (Alex C. Young, a solar astrophysicist at nasa’s Goddard Space Flight Center), у кадр потрапив протуберанец. А темним він виглядає від того, що холодніший від свого оточення. У ньому сконденсована холодна речовина, яка піднялася над поверхнею Сонця, яке утримує магнітне поле.

А те, що виглядає темним диском – це торець протуберанца, які, насправді, являє собою тунель.

Янг повідомляє, що протуберанці можуть приймати найхимерніші форми, витягуючись на сотні тисяч кілометрів, досягаючи в діаметрі десятків тисяч кілометрів, можуть відриватися від поверхні Сонця. При цьому вчений визнає, що процес утворення протуберанців того чи іншого виду вивчений погано.

А на думку співробітника Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця Фізичного інституту імені Лебедєва Сергія Богачова, в кадр потрапила так звана корональна каверна. Магнітне торнадо – вихор, який тягнеться уздовж поверхні Сонця і викидає речовину назовні.

Іншими словами, вчені вважають: принаймні в той раз інопланетяни до Сонця не присмокчувалися.

Вірити запевненням вчених, які не знаючи напевно, лише висувають гіпотези, що б пояснити аномальні явища, які відбуваються біля нашого Сонця? Адже бездоказові заяви вчених, нічим не відрізняються від таких же бездоказових припущень уфологів, а значить загадка дивних об’єктів так і залишається загадкою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button