Фото

ТОП-5 незвичайних концептів флешок

За останні роки з’явилася величезна кількість всіляких флеш -накопичувачів, які суміщають в собі незвичайний дизайн, простоту використання і розширений функціонал. Флеш-чіпи, флешки -брелки, флешки – ручки, флешки – прищіпки, флешки – шпильки, флешки – пробки і навіть флешки – лампочки. На будь-який смак, колір і гаманець. Ми пропонуємо огляд 5 -ти найбільш незвичайних концептів флеш -накопичувачів останнього часу.

ТОП-5 незвичайних концептів флешок (1)

Концепт USB Drive Without PS

 

ТОП-5 незвичайних концептів флешок (2)

Концепт USB Drive Without PS: USB – транспортер з сенсорним екраном

За допомогою пристрою USB Drive Without PS можна зручно копіювати файли на флеш-накопичувач або з флеш-накопичувача, не вдаючись до допомоги ПК. USB – транспортер у формі підкови використовує NAND -пам’ять і має два USB -роз’єми, розташованих по різних сторонах пристрою. Також ґаджет оснащений сенсорним екраном, на який виводиться вся інформація про папки і файли з підключених носіїв. Щоб перемістити файли з одного носія на інший за допомогою USB Drive Without PS, потрібно просто підключити два флеш-носія і провести пальцем по сенсорному дисплею з одного боку «підкови» в іншу. Таким чином, без допомоги ПК можна копіювати дані, наприклад, з флешки на телефон, або з фотоапарата на флешку.

Концепт Funny USB Memory Stick

 

ТОП-5 незвичайних концептів флешок (3)

Концепт Funny USB Memory Stick: весела флешка

Даний пристрій об’єднує в собі звичайну флешку і кольоровий OLED -дисплей, за допомогою якого ґаджет передає візуальну інформацію про збережені данні. При цьому підключати пристрій до ПК зовсім не обов’язково. OLED -дисплей передає інформацію за допомогою спеціальної автономної колірної карти, в якій кожен колір закріплений за конкретним видом файлу. Так, наприклад, синій колір означає документи, зелений – відео, а рожевий – фотографії та картинки. Чим більше того чи іншого кольору показується на дисплеї, тим більше і відповідних файлів на флешці. Таким чином можна не тільки визначити типи файлів, але і зрозуміти скільки в загальному залишилося пам’яті на флешці.

Концепт Amoeba

 

ТОП-5 незвичайних концептів флешок (4)

Концепт флеш -накопичувача Amoeba: конструктор з флеш- пам’яттю

Концепція флеш-пам’яті Amoeba передбачає використання декількох невеликих самостійних флешок (в даному випадку окремих модулів), які з’єднуються між собою подібно конструктору, і за фактом утворюють один великий флеш-носій, що складається з пам’яті всіх прикріплених модулів. Завдяки таким портативним «флеш -модулів», можна зручно сортувати файли за категоріями (документи, фото, відео, музика і т.д.). За задумом авторів проекту, пристрій Amoeba дозволить не тільки зручно додавати пам’ять флешці, а й захищати конкретну приватну інформацію від копіювання. Наприклад, якщо Вам необхідно обмінятися конкретними даними, але Ви не хочете давати носій з усією приватною інформацією, то можна просто від’єднати модуль з потрібною інформацією.

Концепт Detach

 

ТОП-5 незвичайних концептів флешок (5)

Концепт Detach: зовнішній SSD диск і USB Flash накопичувач в одному пристрої

Цей концепт передбачає об’єднання зовнішнього SSD диска і USB флешки в одному пристрої. А точніше, трьох USB флешок, кожна з яких може використовуватися як самостійно, так і для розширення пам’яті SSD диска. В цілому, тенденцію збільшення обсягів пам’яті на SSD дисках можна спостерігати постійно, і вже сьогодні є прототипи терабайтних SSD. Але за задумом розробників, крім розширення пам’яті, концепт Detach здатний вирішити і проблему обмеженої кількості циклів перезапису на SSD диски. І взагалі, такий гібридний флеш -накопичувач є просто креативним, стильним і головне – дійсно корисною штуковиною, як і флешки на , де представлені прикольні, гламурні та незвичні USB флешки.

Концепт The Collector USB Flash Drive

 

ТОП-5 незвичайних концептів флешок (6)

Концепт The Collector USB Flash Drive: для фотографів, і не тільки

Реалізація концепту The Collector USB Flash Drive повинна зацікавити, насамперед, фотографів. Як відомо, більшість цифрових фотокамер зберігає зняті зображення на карті пам’яті типу Micro CD. Після цього карта пам’яті виймається з камери і за допомогою Card reader дані переносяться на ПК. Пристрій The Collector USB Flash Drive може позбавити фотографів від такої роботи. У корпусі флеш-накопичувача компактно розміщується прототип Card reader. При цьому пристрій дозволяє одночасно зчитувати дані відразу з 3 -х карт пам’яті, а також робити гарячу заміну карт. Девайси з подібним принципом роботи вже, звичайно, є у продажу, але The Collector USB Flash Drive насамперед відрізняється своїм дизайном.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button