Наука

ТОП-6 способів знайти безсмертя

Кожна людина мріє про вічне життя, перемога над хворобами, збереження краси та молодості. На даний момент учені не змогли винайти метод продовження відведеного терміну в духовній або фізичній формі, але існує думка, що існують певні технологічні та міфічні способи, що дозволяють добитися бажаного. Експерти вивчили дане питання і склали ТОП-6 способів знайти безсмертя.

Що таке безсмертя?
Для початку необхідно розібратися з термінологією. Безсмертям прийнято називати нескінченне життя в різних формах. Фізичне дозволяє зберегти своє тіло, а духовне має на увазі вічне існування особистості, волі, особистих особливостей.

Американський стартап Nectome
Вчені пропонують відмовитися від поточного життя в обмін на безсмертя. Гарантій на успішне воскресіння мозку і тіла немає, але багато людей зі всього світу готові платити шалені гроші і ризикувати.

Технологія передбачає заморожування мозку спеціальними речовинами. До початку проведення процедури орган повинен бути здоровий і функціональний. В надії на майбутнє без смерті і хвороб люди готові перервати життя в даний момент часу. Правда, коли вчені, навчаться відновлювати розум через нейронні мережі, залишається загадкою. На добровільну «евтаназію» вартістю в 10 тис. доларів записалися вже 25 осіб. У список увійшов творець програми Y Combinator Сем Альман.

Автори проекту рекомендують бажаючим знайти вічне життя спочатку ознайомитися з ідеями футуролога Реймонда Курцвела, який доступною мовою описав оцифровку інтелекту.

На даний момент стартап подає надії. Принаймні експерименти з мозком померлої жінки, кроля та свині виявилися ефективними.

Трансплантація
Експерти вважають, що досягти безсмертя можна шляхом заміни органів, що вийшли з ладу. Саме відмова внутрішніх систем найчастіше стає причиною виходу душі з тіла.

Зараз вчені вміють створювати штучні нирки, печінку, серце. Одна частина органів запозичується у добровільних донорів, інша вирощується в пробірці. Роботи над цим питанням тривають, але навіть, якщо вдасться створити всі необхідні для продовження життя органи, в тому числі складний мозок, процедура виявиться по кишені тільки сильним світу цього.

Віртуальне життя
З розвитком IT-технологій багато задумалися про копіювання вмісту людського мозку на комп’ютер. Завантажуючи весь обсяг пам’яті на матриці, можна створити мікрочіпи для імплантації в штучне тіло. Спосіб досить простий і реальний. За прогнозами вчених, реалізувати задум можна буде до 2045 року.

Єдиний мінус даного способу – розмноження, але з часом експерти вирішать і це завдання, запровадивши в пластикові тіла репродуктивні системи.

Генна терапія
Сучасні лікарі, як правило, лікують лише симптоми захворювання, не звертаючи уваги на приховані проблеми. До таких хвороб відноситься хвороба Альцгеймера, що залишається для медиків загадкою.

Вчений Обрі Грей вважає, що побороти «побічний ефект життя», такий як старіння, можна через втручання в роботу живих клітин на рівні ДНК. Знаючи принцип дії кожного ланцюжка, професіонал запросто зверне в’янення організму назад. Зараз метод досліджується, але вже через 30 років повинен бути доступний для світу.

Безсмертя за канонами квантової механіки
Вчений Стюарт Хамерофф зауважив, що всі люди після коми розповідають про так звані галюцинації: образи, смерть з косою, дивна жінка, Бог. Насправді бачення є зацикленою проекцією мозку, подібного квантовим комп’ютером. Після фізичної смерті накопичена інформація не зникає, а переміщається в тимчасовий простір для вічного існування.

Міфічні способи для досягнення безсмертя
Якщо відійти від реальних способів продовження життя до містики, можна пригадати давні міфи, які містили дещицю правди.
1. В Японії заради безсмертя пропонувалося з’їсти Нінге або русалку. Істота, що нагадує суміш карпа і мавпи, проживала в морі. Згідно з міфом, дівчина, яка покуштувала м’ясо русалки, прожила до 800 років.

2. Ртутний мінерал кіновар входить до складу даоського еліксиру безсмертя або хуандан. У давнину вірили, що якщо проковтнути шматочок такого каменю, то його сили передаються людині і позбавлять його від вад.

3. У міфі про Гільгамеша описується якась рослина, що дарує безсмертя. Під характеристики підходить паслін і обліпиха, але метод не діє, так як природну силу джерела забрала змія.

4. Персики безсмертя описуються в китайському епосі «Подорож на Захід». Один ароматний фрукт продовжував життя на 1000 років. Дерево, що плодоносить раз у 3000 років, було вирощено Нефритовим імператором і його дружиною Сі Вангму. На жаль, ніхто не знає про його місцезнаходження.

5. Святий Грааль – це християнський артефакт, з якого під час Таємної вечері пив Ісус. Кров сина Божого капала в чашу, коли він помирав на розп’яття, а потім його сліди загубилися. Є дані, що Сер Галахад зміг відшукати реліквію і став єдиною людиною, що не боїться смерті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button