Головна / Відео / Торнадо в басейні здивувало гостей курортного готелю (відео)

Торнадо в басейні здивувало гостей курортного готелю (відео)

Туристи, які відпочивали в одному з грецьких готелів, зняли на відео міні-торнадо, що утворилося в готельному басейні. Стихія підняла в повітря кілька парасольок від сонця, але шкоди нікому з гостей не завдала.

Запис було зроблено в готелі Lindos Imperial Hotel у місті Ліндос на острові Родос, повідомляє Daily Mail. Кадри показують, як прямо на поверхні води в басейні утворюється невеликий вихор. Після цього в повітря на кілька метрів злітають дві встановлених на краю резервуара парасольки від сонця.

«Я сидів біля басейну під сонцем, коли помітив, щось у басейні. Спочатку мені здалося, що аніматори почали піддувати у воду повітря. Потім в басейні піднявся вітер, і велика парасоля злетіла вгору», — розповів очевидець події, британський турист Іен Хендерсон. «Ми були вражені. Всі встали і почали дивитися, де діти. Потім у повітря злетіли ще дві парасольки і всі побігли в укриття. Через кілька секунд все припинилося».

За словами туриста, ще через кілька хвилин персонал готелю перевірив всі парасольки і переконався, що вони міцно прикріплені до поверхні.