Головна / Відео / До берегів іспанській Мурсії прибило сотні мертвих тунців

До берегів іспанській Мурсії прибило сотні мертвих тунців

Влада автономної спільноти Мурсія на південному сході Іспанії заявили про закриття для купання популярної серед туристів піщаної коси Ла-Манга з-за прибитих до берега мертвих тунців, повідомляє газета Periodico.

Як повідомляється, риба, яка вирощувалася на фермі неподалік від узбережжя, загинула в результаті шторму. З-за пошкодження конструкцій на фермі велика кількість особин опинилися у відкритому морі.

За даними джерел в місцевій адміністрації, управління охорони здоров’я Мурсії попередило про ризик для здоров’я, пов’язаний з вживанням в їжу тунця, виявленого на деяких пляжах регіону. Як повідомили в управлінні, мертвий тунець, який міг перебувати в морі до трьох днів, найімовірніше, має високий рівень гістаміну та інших забруднень. Із-за наявного ризику місцева влада ухвалила рішення закрити пляжі.

За даними місцевого видання Verdad, велика частина риб була винесена на берег в протухлому вигляді. У роботах з очищення пляжів задіяна техніка. Як повідомив виданню мер міста Сан-Хав’єр Хосе Мігель Луенго, мова йде про «сотні примірників», велика частина з яких досягають у вазі до 200 кілограмів.