Відео

До берегів іспанській Мурсії прибило сотні мертвих тунців

Влада автономної спільноти Мурсія на південному сході Іспанії заявили про закриття для купання популярної серед туристів піщаної коси Ла-Манга з-за прибитих до берега мертвих тунців, повідомляє газета Periodico.

Як повідомляється, риба, яка вирощувалася на фермі неподалік від узбережжя, загинула в результаті шторму. З-за пошкодження конструкцій на фермі велика кількість особин опинилися у відкритому морі.

За даними джерел в місцевій адміністрації, управління охорони здоров’я Мурсії попередило про ризик для здоров’я, пов’язаний з вживанням в їжу тунця, виявленого на деяких пляжах регіону. Як повідомили в управлінні, мертвий тунець, який міг перебувати в морі до трьох днів, найімовірніше, має високий рівень гістаміну та інших забруднень. Із-за наявного ризику місцева влада ухвалила рішення закрити пляжі.

За даними місцевого видання Verdad, велика частина риб була винесена на берег в протухлому вигляді. У роботах з очищення пляжів задіяна техніка. Як повідомив виданню мер міста Сан-Хав’єр Хосе Мігель Луенго, мова йде про «сотні примірників», велика частина з яких досягають у вазі до 200 кілограмів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть