Авто

Toyota розробляє механічні коробки передач для електромобілів

Компанія опублікувала патенти, в яких викладаються її плани зі створення трансмісії, абсолютно не властивої електрокара, повідомляє elektrovesti.net.

Ніщо не зрівняється з відчуттям механічної коробки передач. Рівень контролю, який вона пропонує, не має собі рівних. Багато шанувальників цього типу трансмісії хотіли б перейти на електромобілі (EV) через багато очевидних переваг, але протистоять відмові від відчуття і потужності водіння з механічною коробкою передач.

Минулий четвер Toyota подала в управління з патентів і товарних знаків США вісім нових патентів, які описують роботу механізму для водіїв, які звикли до механічних коробок передач.

Новий електромобіль Toyota зможе навіть перемикатися між режимами управління автоматичного і ручного водіння. Це відбувається завдяки використання H-образного ручного управління, оснащеного входами “псевдо-муфта” і “псевдо-перемикач”.

Щоб отримати повне відчуття механічної коробки передач, автомобіль оснащений додатковою третьою педаллю з “генератором сили реакції педалі”, яка вібрує, імітуючи відчуття зчеплення з маховиком, і навіть може імітувати зупинку автомобіля.

Історично механічні коробки передач були дешевша в покупці і обслуговуванні ніж «автомат», але, оскільки Toyota поки не опублікувала ніяких цін на новий електромобіль, важко сказати, чи застосуємо цей аргумент дотепер.

У Toyota заявили, що її нова запатентована система призначена для того, щоб «надати водієві електромобіля можливість отримувати задоволення від водіння, як з автомобілем з механічною коробкою передач, не відчуваючи при цьому труднощів, властивих транспортному засобу з таким типом трансмісії». У зв’язку з цим, поки незрозуміло, чи підвищує новий винахід рівень керованості електрокара, або тільки створює відчуття керування автомобілем з механічною коробкою передач.

На це питання, ймовірно, відповідь буде дана тоді коли автомобіль буде запущений у виробництво. На думку експертів, якщо автомобіль тільки імітує механічну коробку передач, то він не буде занадто популярний.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button