Здоров'я

Три продукти, які допоможуть впоратися зі старінням

Старіння – природніший процес організму. Але його можна трохи сповільнити за допомогою простих продуктів.


Морква

Цей поширений коренеплід багатий бета-каротином. Людське тіло перетворює даний компонент у вітамін А, який асоціюють з поліпшенням імунної системи, зору, репродуктивності і клітинної взаємодії. Вітамін А неможливо синтезувати в організмі, отримати його можна тільки ззовні.

Пігмент каротиноїд, присутній в моркві, і дає їй яскравий колір, захищає клітини від дії вільних радикалів. Крім того, він допомагає захиститися від макулодистрофії – очного захворювання, що розвивається з віком.

Хрестоцвіти

Ще один поширений продукт – хрестоцвіт. В цю категорію потрапляють різні капусти, броколі, редис. Ці овочі багаті не тільки вітамінами, мінералами і каротиноїдами, але і містять глюкозинолати.

Деякі з них пов’язують з регуляцією запалень, антимікробним ефектом. Крім того, в хрестоцвітних велика кількість розчинної клітковини. З її допомогою регулюється рівень цукру в крові, що дозволяє скоротити поглинання жиру, а значить, запобігти набору зайвої ваги.

Цитрусові

Цитрусові – одні з найпоширеніших і доступних фруктів. Фахівці по всьому світу рекомендують включати їх в свою дієту з-за високого вмісту вітаміну С.

Крім цього, у цитрусових багато флавоноїдів, які запобігають хронічним захворюванням.

Натхнення: www.medikforum.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть